Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerkes anyukák! Nektek,...

Kisgyerkes anyukák! Nektek, hogy telik a szilveszter?

Figyelt kérdés

Nekünk három kicsink van. 5 éves a legnagyobb másfél a legkisebb. Pihenünk, gyerekek dudáznak. Apa kimegy majd a nagyfiúval egy két tüzijátékot ellőni. Szendvicseket csinálok esetleg valami fasírtot és ennyi. Gyerekek mennek aludni 9 kor mi meg apával filmezünk. Nálunk ennyi lesz a szilveszter. Az az igazság, hogy nem is vagyom többre.

Nálatok, hogy telik? Mentek valahova? Gyerekekre tud vigyázni valaki?


2016. dec. 27. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban se vagyok biztos, hogy fent bírunk maradni éjfélig. 1,5 éves a gyerek, az biztos, hogy otthon leszünk. Filmezés a terv nekünk is, csak abba meg sokszor bealszunk..
2016. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk jelenleg egy lanyunk van de uton van a masodik, es januarban erkezik, igy itthon maradunk, jatszunk, beszelgetunk harmasban, vele es a ferjemmel, most ha a lanyom fent tud maradni legkesobb 10-ig fent lehet, de sztem lesz abbol ejfel is, az az alma hogy attancoljon a kovetkezo evbe :D
2016. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

A nagy 4múlt,a kicsi 3hós lesz január elején.

30-án 14-re mozi a naggyal. 31-én nekünk mozi fél6-kor. Visszaérünk anyósékhoz,aztán alvás. Vagy max velük lenn tv vagy valami. De ha gyerekek nem lennének,akkor se mennénk sehová. Ágyba megy mindkettő pont úgy,mint nem szilveszterkor,este 8-kor a nagy,fél8-kor a kicsi.

2016. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek van, a legkisebb 2 éves. A férjem csütörtöktől csütörtökig nem lesz itthon, egyedül leszek a gyerekekkel. Pont úgy fog telni ahogy egy átlagos nap.
2016. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 éves fiunk van. Otthon tartunk egy kis "bulit", tesómék jönnek, 5 éves fiuval és 3 éves kislánnyal, barátnőmék 3 éves fiú-lány ikrekkel. Így leszünk itthon 6 felnőtt és 5 gyerek. Rendeltem hidegtálat, csinálok szendvicseket, a gyerkőcök miatt lencselevest, gyümölcstálat. Lesznek még sütik is, gyerekpezsgő. Tvzünk, zenét hallgatunk, iszogatunk. Gyerekek játszanak, együtt buliznak :D lesz tüzijátékunk is. Szerintem a gyerekek fennmaradnak éjfélig, izgatottak lesznek. Még 30-án elnegyünk a karácsonyi vásárba, ahol karácsony után szilveszteri kiegészítőket árulnak, veszünk ezt azt. Múlt évben bálban voltunk, akkor anyuméknál volt a fiam, azt is élvezte.
2016. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 2 éves és egy 5 éves lányom. Idén először mennénk a férjemmel szilveszterezni Pestre. Jegyeket mar 2 hónapja megvettük. Csajokat leszerveztem Anyukámhoz. Erre tegnap az ügyeleten voltam, annyira beállt a derekam, hogy menni sem tudok. Így elképzelhető, hogy az ágyban fekve szilveszterezek, a férjem meg bulizik a nappaliban a lányokkal.
2016. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itthon leszunk mi is.

Nekem a szilveszter sosem jelentett olyan nagy dolgot. Igazabol fiatal koromban is inkabb a kenyszer hajtott bulizni ilyenkor.


Van egy 3,5 eves fiunk es egy 1 eves lanyunk.

A kicsi biztos a szokasos idoben agyba kerul, a nagy fent lehet amig akar, de ugyis ki fog dolni 10 korul. :-)


Utoljara akkor voltunk egy hazibuliban szilveszterkor, mikor a fiunk fel eves volt. Akkor anyukamnal aludt. Most mar lepasszolni nem szeretnem oket. A jovoben is biztos veluk fogunk szilveszterezni, ahogy nonek mar programot is csinalunk majd veluk.


Boldog uj evet mindenkinek! :-D

2016. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem sem jelent semmit a szilveszter bulizás szempontjából. Nem is vágyom rá. Fiatalon nekem is inkább kényszer volt, hogy mégse otthon üljek.

Nekem tökéletesen megfele itthon feszengés nélkül a férjemmel és a gyerekekkel. Remélem éjfélig fenn tudok maradni. Majd bekólázok vagy hasonló. :)

Gyerekeknek jó móka lesz.

Én is boldog újévet kívánok mindenkinek!

2016. dec. 27. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a Szilvesztert amióta gyerekeink vannak:-)! Minden évben jön egy ismerős család 3 gyerekkel hozzánk, mindig ittalvós buli van. Nálunk 4 gyerek van, a legkisebb 2 és fél hónapos. Eszünk-iszunk, gyerekek trombitálnak, tűzijátékot nézünk, január elsején kirándulunk egyet ha jó az idő!
2016. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposunk van,a mamánál tölti a szilvesztert.Mi a férjemmel buliba megyünk.
2016. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!