Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek apához vissza költözni?...

Edus83 kérdése:

Merjek apához vissza költözni? 3hós a lányom éjjel 2alkalommal eszik, szépen alszik, de nincs bébi őrzőnk, merjem itt hagyni szobácskájában?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Eddig sem kellett volna vele aludnod. Éjjel pedig ne szoptasd. Adj neki inkább,ha kell teát. Ha sír,akkor nyugtasd meg, de ne etesd. Ha este eleget szopizik,akkor kibírja az éjszakát evés nélkül. Ha szopiztatod,akkor még hónapok múlva is felkel éjjel enni. Egy kis sírástól nem lesz lelkibeteg,és hamar megszokja,hogy éjjel aludni kell.
2010. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt, de nem értem mért ne adnék neki cicit ha van tejem,és eddig soha nem hagytam sírni most sem szeretném.
2010. máj. 3. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Eleg furan latja az elso valaszolo ezt a helyzetet.

Ez is egy velemeny, de en ugy gondolom, hogy addig maradj a babaval amig ugy erzed, hogy nem hagyod ott jo szivvel.

Ha a legzesfigyelo a gond, akkor vegyetek/bereljetek egyet ha futja ra.

Az ejszakai szopira meg szuksege van ha keri.

En is eszek ha ehes vagyok.

Egy ekkora babanak nem lehet megmagyarazni, hogy miert nincs ha eddig volt.

Az meg egy masik kerdes, hogy honapokig fel kell lekkni hozza.

Azt hiszem ezt vallaltuk amikor gyereket terveztunk/szultunk.

En sem hagyom soka sirni soha a lanyomat.


B

2010. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én 6 hós korában költöztem vissza, de alig aludtam, 2 éjszaka után visszamentem hozzá, most 11 hónapos és még mindig ott alszom vele, pedig légzésfigyelőnk is van.
2010. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
anyának apa mellett a helye, nem a gyerekkel. ez így természetellenes.
2010. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de annyira félek,sőt apa is félti nagyon ,nagy dillema ez:)),
2010. máj. 3. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

sajnálom, hogy ezt mondom, de az elsőnek is meg az utolsónak is igaza van abban, hogy anyának apa mellett a helye. Ha nem mered a babát magára hagyni, inkább őt költöztesd magatok mellé! Nem olvastad tegnap azt a kérdést arról az anyukáról, aki a babája mellé költözött és mostmár elment a kedve is a visszaköltözéstől, elhidegült Apától teljesen?! Ő már látja sajnos, hogy milyen hátrányai vannak annak, ha anya kiköltözik apa mellől...

Amúgy te tudod, milyen messze van egymástól a két szoba. Azt esetleg meg lehet oldani, hogy a ti ágyatokat is, meg a baba ágyát is a szobaajtóhoz legközelebb helyezitek el, az ajtókat meg nyitva hagyjátok. Egy anya olyan éberen alszik, mint senki más, biztosan meg fogod hallani a hangját, ha éjjel cicit kér.

Sok sikert!

(A

2010. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menj át apához, biztos vagyok benne, hogy tudsz úgy is pihenni, hogy olyan éberen alszol, hogy meghallod a lányodat is! Nálunk ez a helyzet az első pillanattól. Bébi őrzőnk nincs.
2010. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek,lehet ma megpróbálom.
2010. máj. 3. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz át, hagyd nyitva az ajtókat, meg fogod hallani simán!
2010. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!