Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltabbak segítségét...

Tapasztaltabbak segítségét kérném, hogy mit adjak a babámra?

Figyelt kérdés
Picit hamarabb született (36.hét) ,és emiatt azt javasolták,hogy kicsit melegebben öltöztessem,mint egy időre született babát,mert még fázósabb (most 3 hetes).Ami valószínűleg így van,mert mindenhol 34-36 fok körüli fürdővízről olvastam,amiben a kisfiam üvöltött.3 nap szenvedés után,eszembe jutott,hogy mi van ha hideg neki a víz, kipróbáltuk a melegebbet 38 és sírás nélkül van fürdés. Itthon 20-24 fok van fűtés nélkül,fürdetéskor 26-27,fűtéssel. A picire éjszakára plüss rugit,vékonyabb,de duplafalú hálózsákot és plédet adok,nappalra body,vékonyabb pamut rugi,és pléd. Ez így jó? Azt hiszem így jól érzi magát,de nem akarom,hogy később beteges legyen esetleg azért ,mert én most túlöltöztetem. És sétákhoz mit? Előre is köszi a válaszokat!
2010. máj. 3. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó. Mindig a tarkójánál nézd. Ha hűvösnek érzed fázik, ha túl meleg, akkor melege van.
2010. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó így. Kintre vékony pamut holmikból adnék rá több réteget, plussz pléd, hogy lehessen szabályozni. De ez attól is függ, milyen babakocsitok van, mennyire szélvédett. (pl: hosszú ujjú body, pamut rugi, pamut zokni, kocsikabát) Én a kezét is szoktam nézni, hogy nem hideg-e, illetve a tarkóját. A fürdésről meg: fiam 38-40 fokos vízben érzi jól magát.
2010. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!