Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébé Confort Loola babakocsiró...

Bébé Confort Loola babakocsiról mit érdemes tudni vásárlás előtt?

Figyelt kérdés

Pro és kontra érdekel minden, mert nekem nagyon tetszik, de csak olyan hurcolászós kocsinak kell, mert a csemetém már magától szeret sétálgatni.

Hát ezt néztem ki:)

Van egyátalán bármi ami ellene szól?


Köszönöm előre is.


2010. máj. 3. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Hurcolászós kocsinak elég nehéz, a váz vágja a kezed,ha megemeled.

A régebbi alsó kosarába lehetetlen pakolni,mert a keresztváz alatt van, az újabb vázas már egy fokkal jobb.

Egy évnél nagyobb babáknak nagyon szűkös kabát nélkül is :-(


Egyetlen jó,amit a számlájára tudok irni,hogy kétirányú...

2010. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, tényleg nagyon nehéz. Manőverezni vele nagyon könnyű, csak ki-be rakni az autóból nehéz. Én pont most szeretnék váltani egy könnyebbre ami esernyőre csukható, mert a manóm már 1 éves lesz.
2010. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat.

Kb hány kiló egyébként?(ezt nem is néztem) :S

Irányítani könnyű?

Ez amit írtatok, hogy nem lehet alulra pakolni, hála istennek nekem nem olyan fontos, mert soha nem teszek oda semmit.

Azért gondoltam erre, mert olyan masszívnak tűnik, és már csak a biztonság kedvéért kéne, mert sétálunk.

Melyik esernyőkocsit ajánlanátok?

Köszi előre is :)

2010. máj. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!