Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akinek egész éjszaka...

Van olyan akinek egész éjszaka cicizett a babája? Hogy sikerült leszoktatni róla? Tippek esetleg?

Figyelt kérdés
5 hetes babám két hetes kora óta egész éjszaka cicin lóg, cumit nem fogad el. Igazából eddig beletörődtem,h ilyenek az éjszakák,de egy hete elkezdett evés közben sírni. Ma voltunk orvosnál, úgy néz ki hasfájós és ezen nem segít az állandó szopizás, szóval vhogy le kell szoktatnom róla!
2016. dec. 30. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
11 hetes nekem a legkisebb és most már merem azt mondani, hogy alakul a dolog, mert beállt arra, hogy kétszer eszik éjjel, de ugyanígy lógott rajtam kezdetben.
2016. dec. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cumiból pedig nekünk a Mamost fogadta el csak! Én is többfélével próbálkoztam.
2016. dec. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lett kevesebb a tejed? Nagyon megküzdöttem a szoptatásért, félek,h a kevesebb inger kevesebb tejet fog eredményezni! :/
2016. dec. 31. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!