Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész kicsi babánál is használ...

Egész kicsi babánál is használjátok a porszívos orrszívót? Nem durva az egy kicsit? Nem erősen szívja neki?

Figyelt kérdés
Mert a kisfiamnak 2 évesen oké. de egy egy hónaposnak, nem erős? Olyan pici még.
2010. máj. 4. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Egyáltalán nem durva dolog, az én kisfiamnak is használtuk olyan picin. Én kipróbáltam magamon is, nem kellemetlen. Ő még hagyta is magát, nem húzódozott, segített neki.

3hós kisfiú anyukája.

2010. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
nem durva, jobb, mint valami szövődmény.
2010. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
én használtam egész pici korától, kórházakban is használják. persze az a legbiztonságosabb, ha nem egy csúcsteljesítményű porszívóra kell kötni, hanem sima orrszívó porszívó.
2010. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
nekünk olyan morbid ez a fajta orrszívás,főleg egy kis csöppségnél...ezért vettünk elemeset ami 12 féle zenét is játszik közben:-)ez azért barátságosabb,sztem:-)
2010. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem erős, a miénk -arianna orrszi porszi- szívócsöve úgy van kialakítva, hogy épp csak annyira szív, hogy jöjjön a cucc, egyáltalán nem erős. Én félévesen használtam neki először. Először brutálisnak tűnt, de nem az.
2010. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
4 vagy 5 napos volt a babám amikor kénytelenek voltunk orr szíváshoz folyamodni, egyáltalán még nem is zavarta, szeme se rezzent :) később amikor már nagyobb lett 6-8 hónapos, na akkor már kissé nehézkesebb volt a dolog, akkor már nem bírta
2010. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a szövödmények durvábbak, egyébként meg lehet állítani a porszívót, ki is próbálhatod magadon, h milyen érzése, mennyire erős, jobb ha kiszívod.........mi is korán kezdtük
2010. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a saját orrodon!

Az én picim 4 hónaposan lett nagyon náthás, és féltettem, hogy fájni fog neki, ahogy most te is, én is dilemmáztam.

Aztán kipróbáltam magamon, és kicsit sem fáj!

2010. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hónaposan lett náthás,mi is kipróbáltuk,nem jött be,sőt borzasztó volt,aztán vettünk olyat,amit szájjal kell szívni,és az bevált.Amúgy régen nem volt ilyen porszívós megoldás,sztem még a ti kiskorotokban sem,mégse lett semmi bajotok.Csak a kézi szívó volt.De mindenki maga dönti el.Mi mindenesetre megjártuk vele.Lehet lepontozni:))
2010. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi 1 honapos korában használtuk elöször mert akár milyet vettünk mindig tele volt utána fél percel megint.Az orszivo porszivo viszont kihozta.Nem rajongok érte de van akinél más nekünk ez jött be.
2010. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!