Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizforralóba is forralhatom a...

Vizforralóba is forralhatom a babámnak a vizet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés, de én már 10 hónapja csak edénybe forralok, a férjem szerint a vizforraló nem jó erre a célra. Pedig egyszerűbb és gyorsabb lenne.
2010. máj. 4. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne lenne jó? szerintem nyugodtan forrald abban
2010. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz vízforralót!
2010. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a vízforralót használom. Eszembe se volt lábasozni...
2010. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha szigorúan vesszük, a csíramentesítéshez legalább 5 perc forralás kell, és a vízforraló nem forralja eddig a vizet, szerintem. Ennek ellenére én is mindig vízforralóban forraltam neki a vizet, és soha nem volt ezzel probléma.
2010. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugi en is edenyezek nem bizom a forraloban, valahogy az edeny szimpatikusabb!
2010. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is azt olvastam anno hogy 3-5 percig kell forralni a babáknak a vizet, ezért csinálom én is edényben. a vízforraló csak felforralja egyszer és kész.
2010. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy valahol tényleg igaza van. Mindegy, már úgyis csak pár hónapig kell forralgatnom, addig kibirom a régi módon.

Köszi a válaszokat.

2010. máj. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!