Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes pici mellől nagyon...

4 hetes pici mellől nagyon korai elmenni munkahelyi évfordulóra? Alkohol az tilos, ugye?

Figyelt kérdés
Fennállási évforduló és rám is számítanak, mint oszlopos tagra. Esti pár órás program lenne, kaja meg valami beszélgetés ünneplés. Ti elmennétek? Ill. koccintás miatt innátok valami keveset?

2017. jan. 6. 20:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kisfiam ma volt egy hónapos, ez meg holnap lenne.
2017. jan. 6. 20:49
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha már jól vagyok, max egy órára elmennék és biztosan nem innék semmit.
2017. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mièrt ne mennèl el? A pici valószìnűleg mâr aludni fog,hagy otthon lefejt tejet vagy tàpszert apuka is meg tudja eteni ha felkel. Alkoholt nem innèk.
2017. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 babyboom567 ***** válasza:
53%

Nekem is 4 hetes a fiam,ha vágysz menj el kicsit,semmi baja nem lesz a babának.Én már voltam azóta dokinál(csalánkiütéses lettem mire hazajöttünk,úgyhogy bőrgyógyász),kormányablakban intézni az anyaságit meg családit,szilveszter előtt tescóban nagybevásárolni meg gyógyszertárba,tegnap meg postán meg spárba.

Mondjuk én buliba nem mennék,én nekem olyan jó itthon,nem igénylem egyenlőre a közösséget.

Inni alapból semmit sem iszom.

2017. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Eszembe sem jutna.
2017. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha szoptatsz, tilos piálnod, ha nem akarod a gyereket is leitatni.

Ha nem szoptatsz, matt részeg is lehetsz, ha ez a vágyad.

2017. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Alapvetően eszembe se jutott volna elmenni ennyi idővel szülés után.

De ha mégis: megkértem volna az uramat, hogy vigyen el gyerekestül, és két szoptatás között várjanak meg valami félreeső helyen, nem a buli közepén, odamegyek, koccintok almalével, beszélgetek egy fél órát, és hazamegyünk. Ha közben a baba sírna, akkor hamarabb is, mert ilyen csöppséget általában az anyukája tud megvigasztalni cicivel.

2017. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Menj nyugodtan, kicsit hagyd az apjàval. Fejd le a tejet, így ezzel sem lesz gond. Ha tàpszeres vagy van annyi tej,mért ne ihatnàl 1-2 pohàr pezsgőt vagy bort. Gondolom amúgy sem töménnyel koccintanàtok.
2017. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Udvariasan visszautasítanám a lehetőséget, akármennyire oszlopos tag vagyok, normális emberek megértik.

De úgy látom már eldöntötted hogy menni akarsz.. este, órákra, egy 4 hetes mellől.. te dolgod.

Inni tilos ha szoptatsz.

2017. jan. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1-2 órára talán elmennék, ha nagyon szeretnék. Bár ezt nehéz elképzelnem. Ráadásul nelem szoptatás után 2 óra múlva már kőkemény volt a cicim a tejtől, mikor ekkorák voltak a gyerekeim, nagyon kellemetlen volt.
2017. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!