Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek milyen márkájú...

1 évesnek milyen márkájú napszemüveget vegyek? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Szeretném védeni a szemét, csak nem tudom megtűrné e?
2010. máj. 4. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem valami olcsó megteszi, mert ha nem tűri, akkor úgy is elhajítja, és akkor ne egy drága darabot hajigáljon. Amúgy meg rágcsálja, ütögeti, nem kíméli. Nem érdemes drágát venni. Vegyél egyet a tescóból, ha van, vagy piacról.
2010. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elöször add rá a tiédet, és ha tetszik neki hordja megtűri a fején csak akkor vegyél. Mi kaptunk egyet de nem hordja leveszi. Szerintem egy siltes sapi is jó lesz a nyáron mi azt hordunk.
2010. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baby-banz napszemüvegnek van körbe pántja,de szerintem besül alá a feje.A chicconak van még napszemüvege,az "rendes" szemüveg és többféle fazonban van.Mind uv szűrős.Én is gondoltam rá,de állítólag 4 éves koráig nem szabad rá szuemüveget adni,hogy megszokja a szeme a fényt.

Elsőnek meg nincs igaza.Egy gagyival többet ártasz mint használsz.A szemüvegnek épp az a lényege,hogy védje a szemet.A gagyi csak kitágítja a pupillát így még több káros sugárzás megy be.

2010. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves kisbabára én nem adnék napszemüveget. Keress inkább valami csini sapkát, ugyanis a napszemüveg korlátozza a térlátásban azzal, hogy leszűkíti a körülötte lévő világot. Szerintem ez a későbbiek szempontjából semmiképpen nem egészséges.
2010. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!