Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak 2 cm-t nőtt a babám 2...

Csak 2 cm-t nőtt a babám 2 hónap alatt. Ez baj? 56al született most 58. Nálatok hogy volt,?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az én kisfiam az első hónapban "összement" mérés szerint. 51 centivel született és 49 centit mért a védőnő 1 hónapos korában. Szerinted ez mennyire valós? :)

Húgyúti fertőzés miatt pár nappal az 1 hós vizsgálat után kórházba kerültünk, 55 centit mértek (jól megnőtt pár nap alatt!) mire hazajöttünk 1 hét múlva túl is voltunk az első méretváltáson, kinőtte az 56-os ruhákat.

Szóval fogalmunk sincs mennyit nőtt a babád.

2017. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, hagyd már, egy fekvő, kapálózó babát nem lehet pontosan megmérni. Ahogy az első mondja, "össze is szoktak menni" két mérés között. :)
2017. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Haha, az enyém is összement 1 hónap alatt. :D

56 centivel született, 5 centinek mérték 1 hónaposan, de az 56-os ruhák már alig voltak rá jók. :)

2 hónaposan is kisebbnek mérték!

Én sem tudom, hogy hogyan mérnek, hogy ki, mikor rontotta el, de mindegy is, én láttam, hogy nő, fejlődik, kinövi a ruhákat, úgyhogy nagy gond nem lehetett.

Amúgy sokszor nagyot nyúlnak, de nem nagyon híznak, vagy sokat híznak, de nem igazán nyúlnak. Ez hónapról hónapra más.

2017. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 53cmrel született, sose volt egy óriás. Egy éves 72 volt.. Aztán megállt 74en. Most 20 hónapos és október óta mintha fizetnék, úgy nő. Kb 10 centit behozott ebben a 3 hónapban. Addig meg volt hogy hónapokig semmit nem nőtt. Minden gyerek más. Persze a lába is nő, már a harmadik téli szettet fogyasztja el.. Hihetetlen
2017. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kórházban is másképp mérik őket, meg a védőnők is. Az én lányom 54 cm-rel született, 1 hónaposan 55 cm volt elvileg. Volt olyan hónap is, hogy 5 cm-t nőtt egy hónap alatt.
2017. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!