Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki kitartóan próbálkozott...

Van aki kitartóan próbálkozott az "Aludj jól" módszerrel, de mégsem vált be?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elképzelni az én gyerekemről, hogy abba hagyja valaha is a sírást, ezért nem is merem vele elkezdeni, kínozni nem akarom.

Honnan, mennyi idő után tudhatom, nálunk működhet-e?


2010. máj. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Én ugyan csak egyszer próbáltam meg, de 5 percnél tovább nem bírtam hallgatni a sírását. Feladtam azonnal.


Mostmár 16 hónapos, teljesen rendben van az alvása, félálomban rakom az ágyába és alszik reggelig. Nappal mellé fekszem amig elalszik, és ha elaludt, kijövök. Én nem kínoztam a gyereket, de mégis jól sikerült az alvást megtanulnia :)

2010. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én el sem kezdtem, az enyém is ordítana.

Az éjszaka közepén jön közénk és alszunk tovább, ez van, egyébként 14 hónapos lesz.

(van egy nagyobb fiam, ő ekkora korában aludt a helyén egséz éjszaka, de másfél évesen,amikor is kempingezni voltunk Korzikán és együtt aludtunk a sátorban, na onnantól nem akart a helyén aludni.

Így velünka aludt pár évig, aztán amikor vettünk egy galáriaágyat, és nem mert felmászni a létrán a magasba, na onnatól aludt a helyén

Azóta is alszik.)

Ezt csak azért írtam le, hogy én nem kínzom a gyereket, majd alakulnak maguktól a dolgok.

Most 10 éves és néha úgy kell kirobbantani az ágyából

2010. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Én is ezt gondoltam,hogy megsem próbálom,mert az én fiamnál ez nem váltik be.pontosan nem ismerem ezt a módszert,de nálunk este cicin aludt el aztán egy kis popsi veregetés és aludt.Egyszer nem éreztem magam jól ő pedig nem akart aludni,én meg betettem az ágy ba kimentem a másik szóbába és becsuktam az ajtót,kb. 10 perc után nem sírt és magától elaludt,azóta is sír de 1 perc után elalszik,Remélem egyszer elérjük hogy nem lesz még pici sírás sem.
2010. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 3 vagy 4 napig csináltuk kb 1 évesen. Bár az én babám nem olyan kitartó síró, max 10 percet sírt. Mégis abbahagytuk ezt a módszert. Hiába sírt keveset a babánk, nem volt így jó nekünk a férjemmel. Inkább altatjuk mi magunk, nem kell, hogy egyedül aludjon el. 17 hós.
2010. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!