Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen párásítót érdemes...

Milyen párásítót érdemes venni a kicsinek? Igaz már 9 hós, de már másodjára náthás az elmúlt 2 hétben. Száraz a levegő a szobában.

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már a sószobáról?
2008. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly kaptam egy philipset.Nem érdemes ilyen drágát venni,egy olcsóbb kategória is tökéletesen megteszi,az a lányeg hogy hideg párásító legyen és fokozat állítós.Én nagyon szeretem.Mega babám is.
2008. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sószoba? Nem hallottam. Mit takar ez tulajdonképpen?

Sólámpa van. De kevésnek bizonyul. :)

2008. okt. 8. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
2008. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A sólámpa már elég olcsón (1-2 ezer Ft) is kapható, jó ötlet. Hideg párásító sok jó van, változó áron. Mi olyat vettünk, ami ózonosít is, több fokozat van rajta, az eladó (aki egy kedves ismerős) szerint az nagyon jó minőségű, olyan 13 ezer volt az ára tavaly. Meg egy másik szobába állványos van, nagyon dekoratív, már 5000ft-ért is kapható, de az egyformán párásít, és az állványa könnyen borul.
2008. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangos hidegpárásító. Pl.: Tefal Baby
2008. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!