Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor kell rácsvedő vagy...

Most akkor kell rácsvedő vagy sem?

Figyelt kérdés
Reggel úgy ébred h bele van fúrva az arca. Ez biztonsagos? De ha nem rakom oda akkor meg a racshoz nyomja a fejet..
2017. jan. 16. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem biztonságos egyáltalán, Amerikában Illinois államban több haláleset miatt évekkel ezelőtt betiltották a rácsvédőt. Nyugodtan el lehet olvasni az interneten.

Angliában, tavaly két haláleset is volt a rácsvédőbe fúródott babák fulladtak meg. Nekem eszembe se jutott rakni.

2017. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok, ha rendes szabványos kiságyad van, tehát nem otthon fabrikolt, akkor semmi baja nem lesz az arcának ha odanyomja, a rácsok olyan távolságra vannak egymástól, hogy nem fog beszorulni a feje.
2017. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem attol felek h besuorul a feje. Inkabb h neki loki magat es beveri a fejet. Vagy h kidigja a kezet, labat, es ugy fordul h kicsavarja. 7 kilos baba, mar eleg nagy ereje van.
2017. jan. 16. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk van. kb annyi esélye van megfulladni, mint később kiesni az ablakon... ha van légzésfigyelőd, nyugodtan tegyél rácsvédőt. Mondjuk ha nem lenne légzésfigyelőm, én még kb a matractól is félnék :D (ezt csak azért írom, h anélkül se nagyon esélyes, hogy belemászna annyira, hogy ne kapjon levegőt, de ha mégis, LF-vel egyből észreveszed. ugyanez igaz a matracra is, ha bukik, arra is... szóval a LF egy jó dolog :) )
2017. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi csak most olvasom, 7kg baba, akkor már nem újszülött, maga is észreveszi ha nem kap levegőt, szóval ezen ne parázz
2017. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van legzesfigyelo, sztem is jo dolog.

Elso, mielott kerdezned, nem en pontoztalak le.

2017. jan. 16. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
és eskü, nem is én :/
2017. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!