Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet elkezdeni a hozzátáplálást? Anyatejes, szeretném azért sokáig szoptatni mert bőven van tejcsi de szeretnék neki néha mást is adni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
5 és fél, 6 hónapos korban szokták ajánlani a csak anyatejes babáknál a hozzátáplálás elkezdését.
2010. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
szüksége is van másra is de csak 6 hónapos korától
2010. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam jövőhéten lesz 6 hós, anyatejes. !,5 hós kora óta eszik gyümölcsöket. Csak gyümit és csak uzsira. Nekem is van tejem bőven,még el is tudok adni.Először csak az almába mártogatott kanalat nyalogatta,majd fokozatosan egyre többet és több fajtát kapott. Ma már igényli az uzsonnát.
2010. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok 4,5 hós kora óta
2010. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5-6. hónap
2010. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hósan el kell kezdeni. Én is akkor kezdtem, 15 hós és még mindég szopizik.
2010. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kell kezdeni 6 hónapos kora körül. Az én kisfiam 10 hónapos múlt, még szopizik, de örülök, hogy elkezdtem a kóstoltatást 5,5 hónaposan, mert legalább 1 hónapig csak próbálgattuk, mire elfogadott a cicin kívül mást is. Most már csak a reggeli és a vacsi anyatej (na meg, ha éjszaka ébredünk).
2010. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19:35

Én majdnem 6 hónaposan kezdtem a lányom nem is kóstolgatott, csak nyomta befelé.

Most 14 hónapos, hihetetlen mennyiséget eszik, mellette még többször szopik.

2010. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!