Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányásos-hasmenéses vírussal...

Hányásos-hasmenéses vírussal mostanság volt beteg a babátok?

Figyelt kérdés
Mi épp most jöttünk haza a kórházból 8 és fél hós babámmal.Ez most valami járvány?
2010. máj. 6. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,virus!mi 2hete estünk át rajta.én kezdtem a kisfiam(7,5 hós)elkapta,meg a család többi tagján is végigment.szerencsére egész hamar 2-3 nap alatt túl voltunk rajta!üdv!Zsu
2010. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Úgy látszik nálunk kicsit tovább húzódik.Én is beteg lettem,náthás vagyok,a kicsi most kezd nagyon tüsszögni...

:-( Remélem lassan most már kikeveredünk belőle...

2010. máj. 6. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Sőt, kétszer is visszaesett. ELső körben hurutis köhögéssel kezdtünk, aztán láz és nátha jött, és 5 napon belül hasmenés-hányás. A székletéből adeno vírust tenyésztettek ki. Kb. 10 nap után lett tünetmentes. De 1 héten belül visszaesett, ismét hasmenés (hányás és láz már nem), és nagyon erős nátha. Szintén másfél hétig tartott, mire minden tünet eltűnt, kivéve a köhögést, az megmaradt, de ismét kb. másfél hét után visszaesett, ekkor láz, nátha, köhögés továbbra is, és nagyon durva hasmenése lett. A második és harmadik esetekben viszont negatív volt a széklet. Végül rendbejött egy héten belül, és most már 4 hete tünetmentes. Amúgy bölcsibe járunk. Olvastam egy helyen, hogy egy ilyen vírus kiheverése 8 hétig tart, viszont a tünetek csak kb. két hétig, de ha a 8 héten belül újra találkozik a szervezet a vírussal, visszaesés lesz, és általában 3 hullámban jön a dolog. Na, nálunk ez lezajlott. A bölcsiben is jó kis járvány volt. Kislányom csoportjában a 16 gyerekből 12-t kapott el.
2010. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!