Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyire rosszul...

Normális, hogy ennyire rosszul legyen? Kisfima tegnap előtt óta beteg:Hányós-hasmenéses-lázas.

Figyelt kérdés
Tegnap 2x is voltunk orvosnál,megállapították,hogy lázcsillapításon,folyadékpótláson kívül nincs más teendő.Mára már nem is hányt, ade naogyon rosszul van,ez így normális?
2011. máj. 31. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szegényke! Az mit jelent, hogy nagyon rosszul van?

Mert ha azt látod rajta, hogy gyenge, csak néz ki a pici fejéből, vagy éppenséggel végigalussza a napot, akkor az teljesen normális.

Gondolj bele, hogy le tudja terhelni a szervezetet csak maga a láz, de ha ehhez még külön társul hányásos dolog is, na az aztán nagyon kemény.

Az én kislányom külön-külön esett át ezeken.

Két hete egy este kezdődött, amikor 8x hányt. Rohantunk is vele az ügyeletre, elláttak tanácsokkal és hazajöttünk. Szerencsére ez elmúlt sikeresen.

Rá egy hétre egy egész éjszakán át 39-40 fok közötti láz, amit nem tudtunk lehúzni. Másnap már csak 38 körüli, harmadnapra semmi. Utána jött a fisi-fosi.

Még így külön is totál kicsinálták a kicsikémet, nemhogy egyszerre.

Jobbulást a picidnek, remélhetőleg már a nehezén túl van, és már egyre jobban lesz.

2011. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok én is. Nyugalom, már amennyire ebben a helyzetben lehet, mi 1 hétig voltunk benne.
2011. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtatást-tényleg,csak úgy néz ki a fejéből,nagyon csendes, pedig ez nem jellemző rá, és fáj valamilye.a lza is nagyon nehezen megy le, rosszul van,és én olyan tehetlennek érzem magam,rossz így ltni őt nagyon...
2011. máj. 31. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez az állapot még holnapra is fennáll,érdemes elgondolkodni azon hogy biztosan elég folyadékot iszik e,és nem lenne e szükség egy infuziora. Egyébként ha már nem hány mostmár lassan javulnia kéne a helyzetnek. Viszont ha egy ilyen kicsi gyerek csak egész nap fekszik/alszik,az utalhat kiszáradásra is!!
2011. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
képzeljétek,még 1x elmentem vele az orvoshoz- már a harmadikhoz, és azt mondta, lehet,hogy lepkehimlő.Piros foltos az arca, és a lábtőnél, és a hasán is van egy pár folt (viszont neki ekcémája is van,attól is lehet).Azt mondta,normális,hogy ilyen elesett, és hogy csak lázat kell csillapítani.De akkor miért ment a has, és hányt?Megnéztem,és a lepkehimlőre nem jellemző a láz.Mindenesetre várok...
2011. máj. 31. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Jobbanvan már a kisfiad? Együttérzek veled,az én kisfiam januárban volt ilyen beteg,aztsem tudtam mitévő legyek hogytudnék rajta segíteni,őis csak merengett maga elé! Hogy minél többet igyon én már a nurofenes szívóval is adtam neki a folyadékot és hálaistennek megúsztuk a kórházat.

Jobbulást a kicsinek!

2011. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia,hát mára mr nincsen láza,és sokkal jobb a kedve is-viszont a hasmenés még mindig megvan, reggel hányt is,de már ma rosszalkodott is sokat,aminek annyira örülök...remélem rendbejön hamar,annyira megijedtem!
2011. jún. 1. 13:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát,most pedig rosszabb a helyzet-már a férjem,és a lányom is rosszul vannnak, a kisfiam újra hányt 2x, a hasa is ment, alig eszik,inkább szopik,vizet nem akar inni!12-től lesz orvos,most elaludt, ugye vigyem vissza???
2011. jún. 2. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!