Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben sétálni?

Ilyen időben sétálni?

Figyelt kérdés
Szmog.. Féltem a fiam (20 hónapos).. akinek nem muszáj kimenni, azok mind otthon maradnak ebben az időben? Nagyon gáz ha elmegyünk boltba, közel van, kb 500méterre.
2017. jan. 24. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan kell venni, de a gyerekeknek is el kell jutniuk iskolába, oviba, nem tud mindenki otthon maradni. Kerülni kell a hosszabb ideig kint tartózkodást, nyilván nem kell kint szaladgálniuk, de egy pár perces séta nem hinném hogy bajt okoz, ha előtted megy valaki és szívja a cigit és szívod vele együtt mert arra fújja a szél vagy mész át a zebrán és ott egy busz ami éppen gázt ad és nyomja ki a kipufogót azok sem túl egészségesek. Persze ha meg tudod oldani akkor maradjatok otthon az a tuti.
2017. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kicsit figyelmetlen voltam mert azt írod, hogy nem muszáj kimennetek, szóval akkor inkább maradjatok otthon, talán holnap már jobb lesz a helyzet.
2017. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rossz ez a bezártság, bár úgy látom én viselem csak rosszul. Fiam elvan, pedug imád kint lenni. De ő rohan az utcán és csak kapkodná ezt a levegőt..
2017. jan. 24. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd amíg meg tudod oldani mert otthon vagytok, gondolom GYESen, addig ezekre tudsz jobban figyelni később már muszáj lesz kimenni akár ilyenkor is.

Találj ki valami jó játékot ami téged is leköt, süssetek együtt valamit.

2017. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hezitáltam. Tegnap csak a boltig mentünk (ugye azért a macskának nehéz megmagyarázni, h nincs kaja, mert szmogriadó van, na meg persze a pelenka is ilyenkor fogy el). Ma felmentünk délelőtt a Gellérthegyre kicsit. Délutánra szerintem marad a játszóház, tényleg pusztulat a levegő sajnos.
2017. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!