Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az esős időben kiviszete...

Ebben az esős időben kiviszetek a babát sétálni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor a nagyobbat oviba viszitek, és ki kell menni, vagy vásárolni stb.


Hanem olyan anyukákra vagyok kiváncsi, akik csak úgy sétálni viszik ki a kicsit.

Szakado esőben és esős nyirkos időben kiviszitek?

Ha nem akkor teszem azt 1 hétig a lakásban vagytok?


2016. máj. 10. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Esik?

Szakadó esőben vagy más szélsőséges időjárásban (erős szél, hóvihar, -20, +40), nem megyünk, csak ha muszáj. Ha sokáig ilyen, akkor erkély vagy gyakori alapos szellőztetés jelenti a levegőzést.

2016. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szakadó esőben nem, megvárom míg eláll. Azért az ritka, hogy egy hétig szakad.
2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem őserdőben lakunk, így még sose volt olyan, hogy 0-24 monszun lett volna.:) igen, kivisszük őt, szakadó esőben nem, de ma voltunk kinn vele ugyanúgy kétszer (Bp)
2016. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rossz idő, csak rossz öltözék.
2016. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
15.00-18.00 kozott setaltunk 3 orat...nem esett, nem fujt a szel, 15 fok volt. miert ne mentunk volna? 2 eves.
2016. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, amikor eláll az eső megyünk.
2016. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ritka amikor egész nap esik. Olyankor nem megyünk csak ha muszáj. De nálunk pl tegnap egyáltalán nem esett, tegnapelőtt is csak fél órát, bőven sétaidő után. De volt mikor csak később mentünk, mert délelőtt esett.
2016. máj. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi sétálunk esőben is, neki van esővédője, nekem meg esernyőm :D Nyilván, ha nagy durva az idő, akkor nem megyünk sehova.
2016. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mondjuk az én lányom pont az a kategória most, hogy a babakocsiban már nincs el, de önálló sétára még max fél óráig képes, tehát ha esernyőt viszek, nem tudom tolni a babakocsit már pedig muszáj vinnem, ha esővédőt teszek rá és úgy tolom, akkor meg tuti ki akar jönni 10 perc után (anélkül is max 10 percig ül a seggén, aztán fél órát sétál és nyüszög hogy leülne, de mivel pocaklakóm van felvenni nem akarom).

emiatt szakadó esőben nem megyünk, de most május 11 van, egy nap van az évben amire emlékszem - kb. 4 hete volt - hogy egész nap szó szerint esett, de egy 20 percre azért aznap is kivittem a szaletli alá....az összes többi nap kitudtunk menni vagy délelőtt vagy délután 1-2 órára, vagy akár mindkétszer, ha épp nem esett.

2016. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!