Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, ha a babám rengetege...

Nem gond, ha a babám rengeteget bukik?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran bukik, és sokszor sokat.Evés közben is, büfiztetés közben,büfi után, néha alvás közben, bármikor.Viszont a súlya rendben, szépen gyarapszik.Forduljak orvoshoz, vagy egyszercsak elnövi?
2010. máj. 6. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképp mutasd meg a picit az orvosnak.
2010. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en megkerdeznem a gyermekorvost,hogy ez normalis e?nehogy mas legyen.
2010. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én lányomból is folyamatosan jött...ha többnyire sugárba nyomja az nem jó!

Aggódtam nagyon,hogy semmi nem maradt benne soha,viszont nagyon szépen hízott.Olyan 3 hónapos korába már csak ritkán fordult elő...

Mondjuk nálunk az is gond volt,hogy ömlött a tejem..még ha fejtem szopi előtt akkor is,így szegényemet csak cicire raktam és hatalmasakat nyelt,nem szokta meg,hogy kicsit dolgoznia kell így késöbb mikor már munkája lett volna vele szépen elkezdte leszoktatni magát és 8 hónaposan már egyáltalán nem szopizott.

2010. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem j ha ilyen sok visszajön neki!Lehet kicsit moh, és sokat eszik, többet mint amit elbír a pocakja!Próbáld meg az ágyában a szivacsot kissé felemelni, hogy ne vizszintesbe legyen!Mi plédet raktunk alá, így elég lejtős volt az ágyikó, de megszüntek a bukások!Gyorsabban zárul a gyomorszáj így!
2010. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg gasztroenterológusnak, lehet refluxos.
2010. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el a gyerekorvosnak. Lehet, hogy benneteket is elküld majd uh-ra, mint bennünket, hogy kiderüljön, milyen fokú refluxa van, illetve nincs-e esetleg gyomorszáj-szűkülete. De ha szépen gyarapodik, akkor nincs gond, kifogja nőni. (Nekünk legalábbis ezt mondta, meg azt, hogy kis zabagép a lányom és túleszi magát, akár mit csinálok. Ha nem eheti meg a mennyiségét, akkor üvölt a következő evésig.) Amit az egyik előttem szóló írt, hogy emeljétek meg az ágy fejrészét, az nagyon jó. Nekünk is meg van emelve, miután egy éjjel arra ébredtünk, hogy bukott álmában és fuldoklott tőle.Sokat jelentet az emelés. Most már annyira nem, mert nagyon kalimpál és így is kitornázza magából a kaját, pedig elég meredeken fekszik. Ezt a gyerekorvos is fogja javasolni.Amúgy anyatejes, vagy tápszeres?
2010. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes a babám.Én is megemeltem az ágyat, de ugyanúgy bukik.Nincs annyi textilpelus, amennyi nekünk elég lenne:(
2010. máj. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!