Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most bujt ki neki a felsö...

Most bujt ki neki a felsö kettö mikorra várhato a szemfog?

Figyelt kérdés

Tegnap bujt ki neki a felsö kettö.Mikor várhatom hogy jön a többi?

10 hos de még csak ez a négy foga van ez nem baj?Nem kéne gyorsabban bujnia neki?6 hosan jött neki az elsö kettö rá 4 honapra a másik kettö.Lehet hogy megint 4 honap lesz?


2010. máj. 6. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 15 hós és már van két kisörlő foga, de a szemfoga még nem bújt ki. Én az olvastam hogy az olyan 16 hós körül jön. A szemfog alul is és felül is a 3. 4..fog, nem pedig a két metsző melletti. De előfordulhat, hogy megint eltelik 4 hónap és után jön a következő, de egyáltalán nem vagytok lemaradva. Minél később bújnak ki annál később fog elkezdeni romlani.
2010. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9 hónapos lesz holnap.5.5 hónaposan jött ki az alsó kettő,2nap különbséggel.8 hónapos elmúlt,amikor a felső kettő,de megint túrja a kis száját,jön a szemfog.

Ne izgulj,teljesen rendben van a babád,nem egyforma a fejlődésük.Ez nem jelent semmi rosszat."Egy baba sem visel műfogsort"mondta nekem is a doktornő,hogy ne aggodalmaskodjak rajta.:)Szerintem Te sem.

2010. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hónaposan a kislányomnak még nem volt foga. MOst két és fél éves, a hátsó őrlőkből három még növekszik, egy még nem is tört át.

Az első négy foga viszonylag egyszerre bukkant ki, utána 16 hónapos koráig megint semmi.

Szerintem aggodalomra nincs okod, türelmetlenkedni meg kár, mert attól sem nőnek hamarabb...

Viszont a lányom az ínyével is kiválóan megrágott bármit, amihez gusztusa volt... :o)

2010. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!