Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra várható, hogy átfordul...

Mikorra várható, hogy átfordul hasra? Háton már fordul oldalára, jobbra, balra, több hete.

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 hónappal később fordult hátról hasra, mint hasról hátra.
2011. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiam születésétől tud oldalra fordulni. Hátról hasra 11 hetesen fordult először. Minden kisbaba akkor forog, amikor neki jó. Valaki korábban, valaki később.
2011. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasra fordulni lényegesen nehezebb nekik, mert át kell lendülniük a vállukon, ki kell szabadítani a kezüket stb.Az én lányom 4 hónaposan fordult hasról hátra (akarta is, mert utál hason lenni), viszont hátról hasra csak 6 hónaposan.Általában később tanulják meg, és ez így van jól.Mennyi idős a baba?
2011. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

11 hetesen...huh az durva....

fiam kb 4 hónapos korában kezdett oldalra fordulni, de csak 6 hónapos korában fordult hasra.De addig hasról hátra sem fordult,6 hósan kezdte mindkettőt egyszerre:)

mennyi idős a babád?

2011. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányom oldalra már 2 hónaposan fordult. Most 3 hónapos, és próbálgatja a hasról hátra fordulást, de még nem igazán megy. Mivel utál hason lenni, így a hátról hasra fordulás szerintem még baromi távol van tőlünk. :)
2011. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hetes, és ma fordult hátról oldalra előszőr! Azt hittem rosszul látok. Igaz, elég nagy baba lett.
2011. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 hetesen hátról hasra???ne neeee...bocsi de ezt nehéz elhinnem....jövő héten meg már járni fog, mi??
2011. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaj bocs, nem tudom hogy sikerült így elnéznem..."csak" oldalra fordult, mondjuk ez is durva...
2011. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hetes korától fordul az oldalára, hsról hátra 4 és fél hósan fordult, azóta vagy csinálja, vagy nem, attól függ, mikor milyen kedve van.Nem szeret hason.

A hátáról a hasára egyszer fordult, 3 napra rá, hogy hasról hátra.Azóta sem.

Nekünk is azt mondták, hogy az utóbbihoz lényegesen több izommunka kell.Ha hasról hátra fordul csak billenti a buksiját és már huppan is aztán nevet magán:)

5 hós lesz elsején

2011. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!