Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesburgonyát hogy készítsem?

Édesburgonyát hogy készítsem?

Figyelt kérdés
Előző kérdéseknél olvastam, hogy sütőben, mint a sütőtököt, meg fóliában sütve. Pucoljam meg, mint a rendes krumplit, és úgy tegyem fóliába, vagy sima sütőbe, vagy héjával együtt. Eddig sütőtököt evett vasárnaponként, de az már nincs, ezért gondoltam az édesburgonyára. Remélem ízleni fog neki, mert marha drága, 2 szem 600,-Ft. 13 hós.
2010. máj. 6. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaposan megsúrolod,hústűvel megszurkálod, alufóliába csomagolva a sütőben megsütöd.
2010. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam venni 14 hós lányomnak:) egy édesburgonyát egy sima burgonyával megfőzök, majd villsval jól összetörom, sonkat dzeletelek bele és eszi:) imadja, trljesen olyan mint a sütőtök. Így burgonyaval kiadosabb, és habkétvédes krumlid van akkor két étkezés. Nem szeretek lányom mellett sütni mert jön a sütőhöz megégeti magát mert azt használja tükörnrk ott nézegeti nyaligatja magát.
2010. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap kipróbálom.
2010. máj. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!