Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el az édesbur...

Hogyan készítsem el az édesburgonyát (csicsókát)?

Figyelt kérdés
Keverjem valamivel?Almával,v banánnal,v simán magába?Fogja,v hajtja?2 hete eszegetünk szilárdat.
2009. dec. 13. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hónapos, csak azt a fajtát fogadja el, a rendes burgonya nem kell neki akármivel is csinálom. Adtam már céklával,almával, brokkolival, cukorborsóval, karfiollal... szóval szinte mindennel. Nem vettem észre hogy fogná vagy hajtaná, ebben sajnos nem tudok segíteni :o(
2009. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi mindig salátának esszük, de állítólag finom szósznak is almával!Ugyan úgy mint az almaszószt megfőzöd, csak raksz hozzá csicsókát is!
2009. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az édesburgonya (batáta) és a csicsóka két különböző dolog. A csicsókával kapcsolatban tudok segíteni. Én nagyon szeretem a babámnak. Körömkefével meg szoktam súrolni, nem hámozom, csak forró víz alatt alaposan megmosom. Párolva szinte mindenféle zöldségféléhez érdemes hozzákeverni, mert egyfajta ÉDESKÉS ízt kölcsönöz az ételnek és emiatt az én kislányom IMÁDJA!
2013. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!