Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napra elég egy doboz...

Hány napra elég egy doboz Milupa tápszer (600 g) 4.5 hónapos babának? 5-ször eszik egy nap (160-170 ml-t és sajnos csak tápszeres).

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Rajta van a dobozon, ki lehet számolni! Egy kupak kb 4.3 g, így a 600at el kell osztani 4.3-al, az kb. 139, azaz ennyi kupak. Ha 5x eszik, 170et, az egyszerre 5 kupak, azaz napi 25. Így az jön ki, hogy 5és fél napig elég. Az én babám 4 hónapos, de már kóstóltatom 2 hete, és már eszik 1-2 féle bébikaját. Ha csak tápszeres, szerintem jobb minél előbb bevezetni az etetést, mert úgyis több hét, mire eljut odáig, hogy 1 étkezést ki lehessen váltani. Én még csak 2 tápszer között adok neki kis gyümölcspépet, abból amit eddig megismert, de fokozatosan bővítem.
2008. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:-)


Most tapasztalom én is, erre azt tudom mondani hogy kevés ideig elég és nem olcsó még így is hogy receptre írja fel a doki, mind1, a baba a legfontosabb.

2008. okt. 10. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!