Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Reina név adható Magyarorszá...

A Reina név adható Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok a Reina névről? Tetszik/nem tetszik, adnátok/nem adnátok?

2017. jan. 27. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem adható, de kérvényezheted.

Rella, Regina, Réna van ami hasonlít.

2017. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Őszintén? Én a régi magyar neveket támogatom! Magyarországon vagyunk! Tőlem távol állnak ezek a leírhatatlan és kimondhatatlan nevek. A három gyerekem is régi magyar nevű!
2017. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Igazat adok a másodiknak! Magyar gyereknek magyar neve legyen! Ez a név meg borzalom.
2017. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Senkivel se foglalkozz! Azt add, ami NEKED tetszik! Ha neked (mint ahogy nekem is!) a különleges nevek tetszenek (amik szinte soha sem magyarok), akkor ne adj magyar nevet! Egy ilyen beállítottságú embernek, ha azt mondják, hogy "adj magyar nevet!", olyan mintha nekik azt mondanánk, hogy adj " nem magyar nevet!". Szóval azt figyeld csak, hogy neked tetszik-e. Nekem amúgy tetszik :)
2017. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem igazán tetszik, de gázos névnek sem tartom.

Kedves utolsó, meglepődnél, ha jobban utánanéznél a magyar neveknek. Gyönyörű és különleges nevek is akadnak ott bőven.

2017. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem rosszabb, mint a manapság divatos nevek többsége.
2017. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha azt akarod, h elete vegeig veletlenul Reginanak irjak, es amikor bemutatkozik, ilyen parbeszedre szamitson hogy: Regina? Nem, Reina! Rejna? Nem, Reina, i-vel irjak!


...na, akkor add neki ezt a nevet.

2017. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2017. jan. 28. 07:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne nézz ennyi szappanoperát, ez a véleményem:-D Magyar gyereknek legyen már magyar neve. Bár tudom, mostanában nem divat normális neveket adni.
2017. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

magyar név, elárulom, se az Anna, Hanna, József, Dániel, Ádám, stb magyar...kb a Koppány, Réka, Csenge a magyar..


viszont igaza van annak a hozzászólónak, hogy folyton magyarázni kell majd.úgyhogy nem adnám.

2017. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!