Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek a legkevésb...

Szerintetek melyek a legkevésbé szép, Magyarországon is adható férfinevek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem tetszenek az ódivatú nevek, mint pl. Béla,László,Kálmán,József stb., a nagyon szappanoperásak/filmesek, mint pl. Dzsúlió,Gandalf,stb., a szerintem femininek, mint pl. Valentin,Jácint stb., illetve a nagyon ősmagyarok sem, mint pl. Bulcsú,Attila,Nimród,Vitéz stb.
2015. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legszörnyűbb, amit hallottam,(ismerős kisfiának a neve) Taksony. Értem én , hogy szép magyar név, de én a takonyra asszociálok, amikor meghallom.
2015. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Előre is elnézést kérek azoktól, akiket így neveztek el a szülei, de én a Fülöp névtől kapok hidegrázást.

Ugyanakkor a görög eredet (aki szereti a lovakat) nagyon szép, de magyarra átültetve... :-(

2015. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az Özséb vezeti ezt a sort... És elnézést kérek attól, akit így hívnak!
2015. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Én a Gergelytől vagyok rosszul :)

És persze a szappanoperás nevektől és társaiktól :)

2015. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Amit az első felsorolt, azzal teljesen egyetértek! A Sándor, a Koppány, meg hasonlók nálam sem jöhetnek szóba.
2015. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Akkor folytatom a sort, nekem a Győző sem tetszik, de a Győzike elott sem tetszett.

És az összes ősmagyar név: Álmos, Előd, Ond, Kond,... stb egyik sem vmi szép.

2015. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sok régi magyar név tetszik: Csaba, Hunor, Attila, Bulcsú, Lehel. Tetszik a Fülöp is. Amitől én rosszul vagyok az a Balázs, Bence, Zétény, Taksony, Kolos, Zsombor és a szappanopera illetve brazil válogatott teljes névsora.
2015. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Gáspár, Boldizsàr, Mátyás, Álmos, Huba, Kristóf, Ferenc, Elemér, Ottó, Keve, Domos, Lóránt, Sándor, Nándor, Tamás, Antal, József, Mózes, Ödön, Miklós, Emil, Elek, Dezső
2015. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sebő.
2015. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!