Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyi idős korig...

Nálatok mennyi idős korig tartott a hasfájás? És mikor kezdődött? Mi még csak most kezdtük, de már nagyon várom a végét.

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Már a kórházban is sokat nyomott, erőlködött (pukikkal, kakitól függetlenül) de olyan 2-3 hetesen lett durva a helyzet. 3 hónaposan valamit javult, 7 hónaposan múlt el, sajnos addig a gyerekorvos nem igazán vette komolyan, egyébként tejallergiás és a csodára várhattunk volna, neki megfelelő tápszer kellett.
2017. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Míg el nem kezdtem adni neki az Espzmisant.sokáig hittem azt, hogy az gyógyszer de közben nem is terheli a májat és hosszú távon is lehet adni
2017. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-8 hetes korában volt kb. több dolgot is kipróbáltunk, a tünetein végül a biogaia és espumizan kombó emyhített,de a szélcsőre sajnos akkor ős szükségünk volt még egy darabig. Elvi síkon 12 hetes korára megszűnik, de sajnos tej allergia nélkül is ismerek olyan esetet,mikor még hónapokkal tovább elhúzódott! Kitartást!
2017. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-6 hetes korig, akkor kezdodott, hogy probaltam orara etetni igeny szerinti szopi helyett (ettol volt a rendszeres esti vigasztalhatatlan siras), valamint ekkor ettem tejtermeket (ettol tekergetett, es gyakran ebredt). Amint ezekrol lealltam, illetve visszatertem a korlatozas nelkuli, nagyon gyakori szopihoz, 1-2 nap alatt megszunt a siras. Hivatalosan 3 hetes kortol 3 honapos korig tart a hasfajos korszak.
2017. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindkettőnél pár naposan kezdődött, elsőnél infacol, biogaia és szélcső, de sajnos a lactoherb teát ittam tovább is, aztán olyan 9-10 hetesen lett érezhetően jobb (a kakiján is lehetett látni, amikor már kezdett sűrűsödni). A másodiknál espumisan és szélcső, valamint nem ittam lactoherbet, nála enyhébb volt a hasfájás jóval, és 8 hetes korára szinte teljesen elmúlt (kakiján is látszott). Mindkettő igény szerint szopizott.
2017. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagynál 6 hetesen kezdődött, pontban 4 hónapos korában múlt el. A kicsinél a 3. héten kezdődött, szintén 4 hónaposan múlt el.
2017. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hetesen kezdte, 3,5 hónaposan múlt el. Voltak jobb és rosszabb időszakok. Érdemes kísérletezgetni a megfelelő szerekkel és praktikákkal, hátha bejön valamelyik. Nekünk az Infacol és a BioGaia segített valamennyit, illetve a szélcső, ha épp engedte a babó. Kitartás!
2017. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!