Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálunk viszonylag "későn"...

Nálunk viszonylag "későn" 2hónapos kor körül kezdődött a hasfájás, az infacol csak nagyobb sírást, görcsöket okozott. Mivel tudnék segíteni ennek a csöpp lánynak?

Figyelt kérdés
Egyértelmű hogy a szelek bántják,feszítik a pociját,mert őrült tempóban húzkodja fel a lábait,olyankor a cici sem segít,még jobban sír tőle.Hála istennek nem több órás sírások ezek,csak míg meg nem könnyebbül.Korábcn valahogy jobban viselte,most sír és fel is ébreszti a puki.Próbáltuk az infacolt,de csak rosszabb volt.Hasra teszem olyankor,körzök a kis lábaival,hasát is próbálom masszírozgatni,illetve a végbél környékét popsikrémmel,vagy büfiztetni próbálom stb..úgy sajnálom szegénykémet ahogy kínlódik.Mivel tudnék mfg regítenhg neki,tudtojm ajánlani valamit?Most a Colief cseppeken gondolkodom.Ismeritek,bevált?Vagy valamilyen homeós dolog?
2013. okt. 25. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Bio Gaia.
2013. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez gyógyszertárban vény nélkül kapható?
2013. okt. 25. 09:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom patikában kapható-e, én a Brendonban vettem. De nagyon jó.
2013. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak az ára kicsit húzós. De megéri.


[link]

2013. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
esetleg nem ettél valami olyan dolgot,ami bánhtatja?próbálj kisérletezni,hogy mi nem jó..sajnos sokminden okozhat problémát(hüvelyesek,borsó,kukorica,k betűsök,tej,paradicsom,paprika,dió-mák,mogyoró,,eper,kis-magos gyümik,csoki,kakaó)-ezeket mind olvastam..jaj-és akkor mit egyen az ember:-)...de ha minden nap egyet próbálsz,talán kiderül mi a gond.inkább a fiúk szoktak hasfájósak lenni-meg inkább előbb-de elvileg3.hónaptól jobb lesz.
2013. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csillanyu válasza:
Szia nekünk az Espumisan cseppek jöttek be!!! Nem is drága banános ízű!
2013. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyelek az étkezésemre,azért túlzásokba nem esem,korábban is ilyeneket ettem,akkor nem zavarta.Az espumisan úgy tudom hasonló elven működik mint az infacol,ami nekünk nem vált be...
2013. okt. 25. 13:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Szélcsövet érdemes venni h elősegítsem a szelek távozását?Vagy van akinek azzal sem sikerült?
2013. okt. 25. 13:09
 9/10 anonim válasza:
A szélcső azonnal segít egyébként az ilyen problémáknál, próbáld ki az újat, Windi szélcső a neve, ez azonnal segítség, de hosszabb távon érdemes az emésztését is támogatni valamivel. pl Babycalm csepp, az teljesen természetes..jobbulást :)
2013. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az infacolnak és az espumisannak ugyanaz a hatóanyaga.Nálunk is később jött ki az "igazi" hasfájás,előtte tűrhető volt.Bár mi tápszeresek vagyunk és már a harmadikat próbáljuk.Nekünk a szélcső nem használt,csak néha az espumisan.Biogia-t tudsz venni a gyógyszertárba mi is ott vettük.
2013. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!