Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idő alatt meg...

Babátok mennyi idő alatt meg tanulni inni csőrös pohárból és hény hónaposan?

Figyelt kérdés
Lányom 9,5 hónapos újfajta Mamos csőrös üvege van,napok óta próbálom belőle itatni,de nem akar összejönni.
2010. máj. 7. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 nap alatt tanítottam meg vele!Először vettem neki egy kis dobozos üdítőt, olyan kis szívószálasat!Először nemtudta szívni, ezért megnyomtam a dobozt, és észrevette hogy jön az ital!Aztán egész nap próbálkoztunk, és estére szépen szívta a szívszálat, és mikor e kezébe adtam a csőröst mondtam neki hogy szívjad ezt is!És szépen ivott belőle!9 hónapos volt!!
2010. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak 6 hónaposan adtam először csőrös poharat. Pár hét alatt megtanult belőle segítséggel szépen inni. Kb. 8 hónapos lehetett amikor már egyedül is tudott belőle inni. Nekünk Nuby van, DM-ben vettem.
2010. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
9 hós. Több féle csőrös poharatis próbáltam. Rájöttem, hogy leginkább pohárból iszik. Igaz, nekem kicsit körülményesebb, de végülis előbb-utóbb úgyis pohárból fog inni. :)
2010. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hónaposan adtam neki puha csőröst.Egy hét sem kellett.A kezébe adtam és egyedül gyakorolt.
2010. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!