Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos kislányomnak az...

Az 5 hónapos kislányomnak az egyik szeme elkezdett egy picit váladékozni, meg folyik a könny a szeméböl! Hallottam hogy ilyenkor anyatejet kell bele spriccelni. Ez tényleg hatásos? Nem akarok hülyeséget csinálni!

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első három hétbe tiszta csipa volt a kisfiam,nekem is mondták anyósómék,de én sem mertem belespriccelni a szemébe. Így kamilla teáztunk. Meg lehet rá használni a neomycin vagy brulamycin szemcseppet.
2008. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az anyatej az tényleg jó, nem ártasz vele.Nekünk már ujszülött kora óta voltak ilyen problémák.Mindenképpen azt mondanám,hogy vidd el orvoshoz és mondd meg neki, mert ha szemcsepp kellene azt úgyis ő fogja felírni.
2008. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is volt ilyen problémánk, és az anyatejet mindenki ajánlotta, valamint a sima forralt vízes törölgetést is (az átmenetileg segített is). Aztán jött a doktor bácsi és felírt szemcseppet, amit egy héten keresztül napi 5x kellett alkalmazni, és teljesen elmúlt. Jó babázást, egy 3 hós kisfiú anyukája
2008. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan használd az anyatejet akár szem akár orrcseppnek mert gyulladáscsökkentő hatása van. De én is a forraltvizes törölgetést javaslom mellé és semmiképp sem kamillateásat mert ilyen pici korban allergiát okozhat a pollen miatt. Nekem ezt a szemész mondta!!!

Ha nyugtalan vagy akkor inkább vidd dokihoz. Mi is ilyen problémával küzdünk és most kötőhártyagyulladása van és mondtam a dokinak hogy anyatejet cseppentettem a szemébe és meg is dicsért érte.

Üdv: 14 hetes kislány anyukája

2008. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2008. okt. 10. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kamillateába mártottam gézlappal törölgettem a szemét és hatásos volt,ezt ajánlotta a doktornő.
2008. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!