Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik házi praktika Köhögésr...

Létezik házi praktika Köhögésre? Félek nehogy megfertőzzem a babámat!

Figyelt kérdés
Bármi ami segíthet írnátok? Itt a hétvége és már nem tudopk elmenni dokihoz.De nagyon kijött rajtam a köhögés.Ráadásul a mandulám is nagyon fáj.
2010. máj. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál zsályateát - az a megfázás ellen is jó, az immunrendszert erösiti. Köhögésre: vöröshagymát vágj apróra, tegyél rá 1-2 evökanál mézet és hagyd fél órát állni, utána a levéböl óránként 1 kiskanállal egyél. A kakukkfütea (1 teáskanál kakukkfüvet leforrázol 2 dl vizzel, 10 perc múlva leszüröd) is enyhiti a köhögést.
2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,masfel eves koraig a baba nem kap el semmi betegseget az anyukatol!!!!Mennyi idös a babad?
2010. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot :) holnap ki is próbálom!!

9.hós a babám de 1 hete meg voltam fázva és elkapta:( nagyon nagyon folyt az orra szegénynek!!!

2010. máj. 7. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem kapja el toled. amugy mez, kakukkfu.
2010. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DM- be sem tudsz menni? Ott van egy csomó dolog köhögèsre, nrm kell ehhez doki. Pl lándzsás utifű szirup, stb. Ha fáj a torkod, kötsd át kendővel, a meleg valahogy megnyugtatja kicsit. C vitamint is tudsz ott venni. Ha köhögsz, van bedörzsölő balzsam is a DM-ben.
2010. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem a legjobban bejött: Vöröshagymát szeletekre vágni (kb. egy negyed fejet), rárakni kb. 1 evőkanál mézet. Várd meg, amig a hagyma levet ereszt, (kavargasd meg időnként) és ebből a kissé bizarr léből eszegess 1-1 kiskanállal, ahogy birod. (Persze, ha a gyomrod birja a hagymát.)Rajtam ez segitett, pillanatok alatt.

Jobbulást!

2010. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt ki mondta amúgy hogy 1,5 évig nem kap el semmit az anyától a baba? Szerintem ez kamu! Számtalan ellen példát tudok rá.És az én babám nem beteges de mikor megvoltam fázva nagyon elkapta tőlem.És tőlem tutira mert senki nem volt beteg rajtam kívűl!

Egyébként még mindig nagyon szarul vagyok talán még jobban így holnap doki!!!!!!Vettem pedig lándzsás utifű szirupot is ami máskor használt!!

2010. máj. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!