Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik valamilyen praktika,...

Létezik valamilyen praktika, hogy beforduljon a bébi? 30 hetes vagyok, s még csucsul a kismanó.

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Még van ideje. Hivatalosan is a 32.hétre mondják, hogy be szoktak fordulni, de sokkal később is megteheti.

A jó póz erre, ha kutyapózt veszel fel, és a könyököd leengeded a földre

2009. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi nekem 35 hetesen fordult be,de a dokim azt mondta szules elott 5 percel ha befordul az is jo szoval ne izgulj idod van boven.
2009. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizikálisan nem tudom, de azt tudom ajánlani, hogy beszélgess vele! Hidd el, hogy "megérti".:) Ha próbálsz rá hatni, talán sikerülhet. És ne aggódj, hanem nyugodj meg és bízd rá! Sok sikert mindenhez! Jó babázást!
2009. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. kutyapóz, alkaron támaszkodva napi 1 óra

2. csipő alá támasztani törölköző tekerccsel vagy v.mi más puha dologgal kb. 10 cm magasan.

3. én napi szinten úszok, a dokim azt mondta ha a vízben lebegéstől nem fordul be akkor semmitől :)


egyébként nekem is csücsül 30.héten

2009. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha melegíted, masszírozod, tekergeted a kislábujjaid, lefordul a pici... Ne röhögj!:) Próbáld ki!
2009. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!