Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez az új módi, hogy nem...

Mi ez az új módi, hogy nem viszik ki az anyák a babáikat a levegőre?

Figyelt kérdés
Van valami új ajánlás/nézet e téren? Már a 2. ismerős panaszkodott nekem reggel az orvosnál, hogy mennyire unja a bezártságot a decemberi babája mellett. Le volt hűlve, mikor mondtam, hogy mi kb minden nap voltunk kint anno, sokáig végig aludta a kicsim a sétákat.

2017. febr. 9. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem új módi, csak szmog volt.
2017. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Itt is ez ment decemberben, januarban;) Lustak voltak, faztak az anyukak.

Te gondolkodsz jol.

2017. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1-es, nagyvárosoktól messzi, picike városban élünk, jó volt a levegő.

Azért is furcsálom a mai anyukát, mert azt is mondta, hogy elég össze-vissza alvásai vannak a babának, van, hogy 10 percenként megébred napközben. A friss levegő elnyomná, nem? Vagy csak az enyém volt ilyen jó alvó?

2017. febr. 9. 14:34
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Istenem de borzasztoak ezek a "gyertek csajszik beszeljunk ki anyukakat akik mashogy csinalnak valamit mint mi".

Karalo tyuk kerdes mar megint, ennyire unatkoztok?

2017. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de amióta a lányom kinőtte a mózest, nem alszik a babakocsiban. Akármilyen hulla.
2017. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

De hogy orulj; te csinalod jol, a masik anyuka hulye.

Remelem most jobb a lelkednek.

2017. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát mi nem megyünk ki sétálni ha esik az eső, mínusz van, köd, szmog, vagy olyan jég, amin menni sem lehet. Januárban majdnem minden nap ilyen volt nálunk, mikor kivételesen kisütött a nap és normális idő volt rögtön mentünk. Egy 3 évesem és egy 10 hónaposom van. A 10 hónapos nem alszik a babakocsiban, a 3 éves meg nem rója a köröket, ő a játszótéren szeret lenni. Motorozás, rollerezés kb 5 percig érdekli.
2017. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hol élsz, de amikor szmog volt, és láttam az országos szmogtérképet, és nem volt olyan hely az országban, ami ne "piros" lett volna minimum, és már ott is veszélyes a levegő. Tévedés, hogy vidéken jó a levegő, meg ott meg a fűtéstől van szmog.
2017. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%

Faznak a nok, ezert aszaltatjak a gyereket bent.


Pl elozo : 3 eves es 10 honapos, nem megy ki minuszban. A gyereknek KELL a levego. Lustak, ennyi. Job otthon netezni vagy sorozatozni.

2017. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy itt élitek ki a dühötöket. Semmi rossz szándék nincs a kérdésem mögött. Egyszerűen csak azt hittem megint kitaláltak valami újat, mint ahogy a hozzátáplálás ajánlása is változik...
2017. febr. 9. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!