Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kiviszitek a...

Minden nap kiviszitek a levegöre 4-5 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Bár az enyém már egy éves, ilyen hidegben nem vittem ki. Főleg,hogy ilyen taknyos, ködös idő van errefelé. De amúgy igen, minden nap kimegyünk és ki is mentünk.
2016. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Igen,minden nap kint van, és kint is alszik a kocsiban általában 2-3órát a teraszon. Nálunk napos idő van,csak hideg. Ha olyan lenne,ahogy az 1-es írta, nem altatnám kint valószínű. 4 hónapos
2016. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

4 hónapos lányom van, muszáj mennünk egy nap többször is.

Reggel negyed 8kor indulunk, 9 körül érünk haza, aztán délben indulunk megint, 1-fél 2 körül érünk haza (sulis tesó van, őt visszük-hozzuk).

2016. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Ködös időben nem vittem ki. Szeptemberben született szóval 4-5 hónapos még télen volt. Extrém hidegben se (-10 fok de olyan azért ritkán volt) meg erős szélbe se. De majdnem mindennap ki tudtunk menni pár kivétellel.
2016. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem, idősebbet sem. Szombaton voltunk utoljára, azóta volt itt óriási széllökés, egész nap szakadó eső, tegnap óta pedig egész nap fel nem szakadó büdös, szmogos köd. Szellőztetéssel is csak a füst jön be.
2016. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Fél évesek a kisfiaim, mindennap megyünk. A nagyobbak nálunk 4 évesek, általában én megyek értük délután, bár van amikor a férjem, anyukám vagy a babysitter. Nálunk a nagyok is a férjem is és én is igényeljük, hogy menjünk sétálni, csavarogni.


Felénk pénteken szélvihar volt, akkor csak az oviba szerettem volna átmenni, de a lányok rábeszéltek, hogy menjünk el forró csokit inni, úgyhogy akkor is sétáltunk egyet. Az ovi a ház melletti telken van, a hely ahova mentünk körülbelül 15 perc sétára, úgyhogy azért nem voltunk kint órákat.

2016. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Nincs olyan hideg, hogy ne lehetne kimenni.

Az en gyerekeim is kint aludtak orakat babakocsiban.

2016. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Tavaly télen volt ennyi idős körül, és igen, ha nem esett valami, kivittem.

Nálunk most jó idő van a sétákhoz egyébként, napos hideg, mínusz 1-2 fok.

2016. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nincs nagyobb testvér és emeleten lakunk. Nem megyünk ki minden nap, de ha egyik nap kimarad, másnap mindenképp igyekszem kijutni. Heti 5x azért vagyunk levegőn. 3,5 hónapos
2016. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz mar 14 honapos, de tavaly ilyenkor 2.5 honapos volt es igen,mentunk akkor is es most is! Igaz mi kertvarosban lakunk, szmog nem nagyon van csak hideg, zuzmaras ido, de ma is mentunk 3x20 percet setalni. A friss levego mindig jot tesz!;)))
2016. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!