Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Károsak a babákra az elektromo...

Károsak a babákra az elektromos szúnyog irtók?

Figyelt kérdés
muszáj vennem mert rengetek a szúnyog,de nem tudom milyet vegyek a kis babámhoz,11 hetes.tudnátok segíteni esetleg nektek melyik vált be?Köszönöm!
2010. máj. 8. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elektromosak miért lennének károsak?:) a bébifigyelő is elektromos, mégse okoz bajt. Nagyon jó (természetesen azért nem rögtön a baba mellett), csak nem annyira hatékony, de baba mellett nekünk az volt meg idén is az lesz.
2010. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én értem az aggodalmad; ui az elektromosba is vegyszer kerül, és a készülék az áram segítségével "párologtatja". Én még nem találtam olyat, ami úgymond vegyszermentes. Sajnos a kérdésedre választ nem tudok...:(
2010. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk olyan van, hogy áramról megy, halogénnel világít ("csalogatja a szúnyogokat" ) és amikor odarepül "megsüti". Semmilyen vegyszer nem kell hozzá.
2010. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tavaly vettem vape-t, de nem dugtam be, mert rá is van írva, hogy baba mellet nem alkalmazható.
2010. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11:03 én is így gondoltam a kérdést,és köszönöm mindenkinek a választ
2010. máj. 8. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!