Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent szerintetek a 15...

Mit jelent szerintetek a 15 honaposnal az aktiv foglalkozas? Bovebben lent?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mit csinaltok olyankor amikor "aktivan foglalkoztok" vele? Van a napnak egy olyan idoszaka, amikor pl. "okositjatok"a kicsit? ( formabedobo rajtolas stb...) lehet bugyuta kerdes, de csak azert kerdezem mert az en kisfiam sokkal jobban elvan egyedul mint amikor oda ulok hozza jatszani. Hiaba mondom mutogatom a konyvben vagy a plussallatokat h csibe barany kutya...stb.. eskuszom azt latom rajta h nem erdekli. Bezzeg a kockaival jol elvan. Beszelget a jatekainak... stb... figyel ram amugy ertelmes okos tekintete van. Ha megkerdem tole hol a kutya nem mutat ra. Hol a kocka nem mutat ra. Viszont ha kerek valamit ideadja. Arra gondoltam, naponta ketszer fel orat "aktivan" foglalkozom vele. Olyankor mutogatom a csibet a kutyat hogy kell papat mutatni es integetni mert azt sem csinalja. Vagy csak tulaggodom? Puszit sem ad...:-(
2017. febr. 15. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Túlaggódod. Nekem is ennyi idős a babám, én is be akartam vezetni ilyen tanítgatós perceket/órákat. Nem jött össze. Mióta nem stresszelek rá, azóta magától hozza a kis könyvét, valamire rámutat, aztán mondom, h mi az, és akkor boldog. Formaberakót annyira nem szereti, viszont a csészepiramissal magától játszik. Ő is imádja a kockákat. Nálunk csak akkor játszik egyedül, ha a másik szobában vagyok.

Ha megyünk sétálni, akkor mutogatom neki, hogy mi micsoda. Így tanulta meg pl a kutyát, még utánozni is próbálja. Szerintem ezt próbáld meg. ☺

2017. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! A játékból tanul a legtöbbet!
2017. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!