Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszik a Martina név?

Nektek tetszik a Martina név?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez a név, a leendő kislányomnak adnám ezt, viszont a pàromnak nem tetszik. Nektek tetszik ez a név,illetve hogyan tudnám meggyőzni a páromat, h legyen ez a neve a kisbabánknak?
2017. febr. 18. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem és engem semmivel nem tudnál meggyőzni.
2017. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem tetszik. Férjednek mi tetszik? Hátha találnátok egy köztes megoldást.

Nálunk azt a nevet kapta a lányunk, ami nekem tetszett, mert neki csak az volt a lényeg hogy egészséges hercegnője szülessen valamint be az Erzsébet-Mária-Irén vonalon haladjak, de ne is a Dzsesszika, Pamela vagy Életke...

2017. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Jav.: ne a
2017. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Nem. És nevet választani nem meggyőzködéssel, hanem közös akarattal kell, mert ez egy nagyon fontos dolog.

Nálunk is vannak olyan nevek, amiket egyikünk szívesen adna, a másik meg hallani sem akar róla. Addig keresgéltünk, amíg nem találtunk olyat, ami mindkettőnknek jó lett.

Esetleg alternatíva lehet második névként, ha neked nagyon fontos ez a név.

2017. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Hát nekem erről a névről mindig az a sztori jut eszembe, amikor a terhestornán Martina leendő anyukája döbbent arccal rámmeredt, hogy hát ezt a nevet meg, hogy Flóra, honnét szedtük? o.O Én úgy véltem már akkoris, hogy a Martina sokkal furább név a Flóránál... :D

Amúgy nem tetszik, mert túl kemény a hangzása. Ezt a kislányt Tinának szólítják, az viszont tetszik, én keresnék egy másik nevet, amit így lehet becézni.

2017. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik,de a lényeg,hogy nektek tetszen!

Ha a párod nagyon nem szeretné,adjatok neki két nevet az egyik ami a párodnak tetszik a másik pedig a Martina.:)

2017. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Elmegy. A párodra pedig semmilyen nevet ne erőszakolj rá. Undorító szokás. Az ő gyereke is. Maximum azt lehet tenni, hogy a következő gyereknek ő választ nevet és neked nem lesz beleszólásod. 
2017. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Ne gyozd meg, igaza van.

Nagyon csunya nev.

2017. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Tetszik.

Viszont a párodra tényleg nem szabad ráerőltetni, abból semmi jó nem sülhet ki.

Válasszatok inkább olyant ami mindkettőtöknek szimpatikus. Kompromisszum.

2017. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!