Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehetek véradásra, ha beteg...

Mehetek véradásra, ha beteg voltam előtte 2 nappal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék vért adni, de elkaptam valami influenzás izét. Egyszer volt hőemelkedésem (37.1), plussz köhögés, orrfolyás, fejfájás. Valszeg fertőző volt mert a férjemnek is ugyanez volt a baja. Már jól vagyunk, 2 nap mulva véradás. Csak vitamint szedtem (kálcium sandoz +1000 mg C vitamin), és panadolt. Orvosnál nem voltunk. Adhatok vért?
2010. máj. 9. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt csak a véradáson tudják megmondani neked. Ha nem akarsz potyára menni, akkor hívd fel a vérellátót, tuti megmondják a telefonban, hogy menj vagy ne
2010. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. máj. 9. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
végül adtál vért? El tudtál menni?
2010. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy rákérdeztél. :)

Vasárnap írtam be a kérdést, úgy éreztem , hogy jobban vagyok, de aztán hétfőn nagyon fájt a fejem, köhögtem megint, folyt az orrom, és étvágyam sem volt, így aztán nem is mentem el kedden.

Amúgy is mindig alacsony szokott lenni a HGB-om, szédülni szoktam utána, tuti, nem engedték volna, hogy adjak. Látszott rajtam, hogy nem vagyok 100-as...

Majd legközelebb...

KÖSZI mégegyszer! Te is szoktál adni vért?

2010. máj. 13. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!