Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal nem alszik, faj a...

Nappal nem alszik, faj a hasa, felkelti a sok durrogas, de ejjel gond nelkul alszik?

Figyelt kérdés

2 hos kisbabam elegge hafajos, mar viszonylag konnyen pukizik,de nappal ha elalszik, csak hason bir megmaradni,viszont Nehany percen belul felebresztik az elso pukik..utana nyugos,nem tud aludni. Ejjel is durrog de akkor nincs gond.. 4-5 orakat alszik..

Reggel 8tol van ez,h alig alszik nappal. Mitol van ez,h ejjel nm zavarja,nm ebred fel,viszont nappal egybol kipattan a szeme, es sirdogal..? :( Mit tehetnek ez ellen?

Koszonom a segitseget!



2017. márc. 2. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem éjjelre úgy kifárad, hogy nem ébred fel rá. Lehet a sok puki okát kéne kideríteni, és az mindent megoldana.
2017. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Nappal fél órát aludt max ennek a felét kézben aztán vagy le tudtam tenni és aludt még egy kicsit vagy nem. Éjjelre annyira kimerült, hogy letettem a kiságyba és már aludt is. 11-12 órát egyhuzamban. Bár 2 hónaposan pont ébredt párszor puki miatt, pl 2,5-3 hósan is fájt a hasa akkor meg átaludta az éjjelt. Mikor elmúlt a hasfájás 7 hónaposan (sajnos csak akkor kapta meg a speckó tápszert tejallergia gyanú miatt) akkor jött rendbe a nappali alvása cserébe sokkal korábban kezdett kelni reggel mert addig kialudta magát.

Fogzásnál is csak az örlőfogaknál kelt fel éjjel meg az első 2 metszőnél. A többivel simán végigaludta az éjszakát.

Szoptatod vagy tápszeres? Elvileg maguktól kinövik 3 hós korra de azért próbálkoztál cseppekkel? Én a saját tapasztalataim miatt mondjuk nem szoktam írni, hogy bárki várja a bűvös 3 hónapos kort, mert van mikor hiába..

2017. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mi a fene ***** válasza:
Védőnő, gyerekorvos ?
2017. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!