Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ visszadurrogás?

ETZ visszadurrogás?

Figyelt kérdés

ETZ 125/150 esem van, hidegen tökre fasza, mint az óra, nem rángat, melegen alig durran vissza egyet kettőt gázelvételnél elszórtan nagy rángatással ezek után néha alapjáraton nincs töltés 2 szer felpörgetem, aztán van, tehát nekem tippem hogy ez is amiatt van hogy nem robban fel az az üzemanyag aminek motor féknél kell, és ezért nincs hidegen töltés, mert ha már azt 'kitakarítom a motorból' a 2 felpörgetéssel, azután percekig van alapjárat, a kérdés

MIÉRT NEM AKAR MELEGEN ÚGY VISSZADURROGNI MINT HIDEGEN?

A karbi új, mert a gyári már nagyon ki volt kopva, már annál is ezt csinálta, csak azt hittem hogy a kopás az oka, de mint kiderült, nem. valami az üzemanyaggal lesz, gyári adatokat tudtok mondani? Előre is köszi!



2013. márc. 1. 18:01
 1/9 anonim válasza:

valószínűleg,gyújtás probléma, trafó,kondi? rendben?

mit takar az hogy visszadurrog?

2013. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Pont az ilyen tippekre vártam hogy tudom megnézni hogy a kondi vagy a trafó szar-e? Amúgy a visszadurrogás alatt azt értem amikor wlveszed a gázt a 2t motoroknál és szépen elkezd durrogni a 250es ETZ ritkábban a SIMSON sűrűbben, dee
2013. márc. 1. 20:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Javítás a kérdéshez:Nem robban fel az üzemanyag a motorféknél ami miatt miatt néha MELEGEN nincsen töltés.
2013. márc. 1. 21:48
 4/9 anonim válasza:
ahhoz hogy felrobban e az üzemanyag vagy sem nincs köze a töltésnek,de minden esetben felrobban,csak lehet keveset kap és a rángatás is azért van,a trafót meg a kondit multiméterrel ki lehet mérni.(ha van és értesz hozzá)
2013. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

a töltést pedig úgy tudod ellenőrizni hogy:

Az akkumulátorról leveszed a két sarut, beindítod a pöfögőt(imádom az MZ hangját) és oda teszel egy 12V 5w égőt a két kábel közé és ha világít van töltés ha nem világít nincs töltés :)

2013. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy rosszul van beállítva az előgyújtás.
2013. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Pontosan!

De a töltéshez semmi köze a gyújtásnak.mert az külön tekercsről megy :)

2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a kondi, megszakító új, a trafót majd kicserélem egy másik mz-ről ha azzal jó akkor veszek egy új trafót4
2013. ápr. 3. 18:25
 9/9 A kérdező kommentje:
most néztem fordítva volt bekötve, :) pedig még nem nyúltam hozzá. jó lett, nem kellett cserélni
2013. aug. 11. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!