Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig maradhatok itthon? 3év...

Meddig maradhatok itthon? 3év a szüléstől számít ugye? 2009. 08.24-én szültem, akkor mikor kell újra munkába állnom?

Figyelt kérdés

Igaz még odébb van,de iszonyatosan megy az idő.

Szeretnék tisztán látni.

Köszönöm előre is!!!


2010. máj. 10. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
3 évig maradhatsz otthon szüléstől számítva, neked még a régi rendszer számít.
2010. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen a szüléstől számít a 3 év, ha végig otthon szeretnél és tudsz is maradni. Hogy mikor "kell" újra dolgoznod, attól is függ, hogy mennyi szabadságod gyűlt össze a 3 év alatt (na, meg, hogy a munkáltatód hogyan áll a dolgokhoz...). De ha nem maradsz otthon 3 évig, akkor a kicsi 2 éves kora után visszamehetsz dolgozni úgy is, hogy közben kapod a GYES-t is (az jár akkor is, ha közben 8 órában dolgozol).
2010. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OFF: az új rendszerben is 3 évig maradhatnak otthon az anyukák. az már más kérdés, hogy a 3. évben miből élnek meg.
2010. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen 3 év, de a 3.évben kb 28ezer ft+a családi jár!
2010. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Azt nem is tudtam,hogy ha 3.évben visszamegyek dolgozni az mellett kapom a GYES-t!

Üdv M:)

2010. máj. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!