Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet? 4 és fél hónapos a...

Mi lehet? 4 és fél hónapos a babám, és én még mindig nem menstruálok, nem szoptatok sajna nem is volt tejem. Valami baj van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nincs baj. Nekem a szoptatás elhagyása után közel 4 hónapot kellett várnom az első menszeszemre. Türelem :)De ha aggódsz, beszélj a nőgyógyászoddal.
2010. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha egyáltalán nem szoptat az anya, onnantól még 30napig visszahozható a tej, mer nem áll le a szervezet. Mióta van, hogy egyáltalán nem szoptatsz, nem próbálkoztok?
2010. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dehogynem probalkoztunk!Már a korházban nem volt elegendo a babámnak és már ott tápszert irtak fel ugy engedtek haza!nem volt eleg a babámnak es miutan megkostolta a cumisuveget onnantol vegkep elutasitotta a cicit!
2010. máj. 10. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos én se tudok szoptatni, mert elapadt a tejem. A 6 hetes kontrollon azt mondta a dokim, hogy ha 3-4 héten belül nem jön meg menjek vissza, mert akkor ad valami gyógyszert amitől majd megjön.
2010. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!