Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8. án lesz 8 hónapja, hogy...

8. án lesz 8 hónapja, hogy szültem, és még nem menstruálok (szoptatok). Mégis mikor jön már meg? Nem azért mintha annyira hiányozna, de hogy lesz így kistesója a lányomnak? Kinek mikor jött meg akik szoptattak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónapos volt a fiam,mikor megjött. Aztán mikor nyolc hónapos lett, már terhes is voltam megint :-))
2009. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kislányom már 10 hónapos, de még semmi. Bár nálam az is közre játszhat, hogy Cerazettet szedek.
2009. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál 3 hó után,a fiamnál fél év után jött az első menzesz.Persze nagyban befolyásoló tényező volt,hogy elsőre csak 2 hónapig volt tejem sajnos,másodszor pedig 5 hónapig.Mikor abbahagytam a szoptatást rögtön kezdődött a peteérés.:)

Evvel nem arra akarlak bíztatni hogy hagyd abba a szoptatást,nehogy félre értsd,csak leírtam a tapasztalatom!

Sok sikert a kistesóhoz!

2009. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hallottam eseteket arról, hogy valaki szoptatott, nem menstruált és teljes biztonsággal "végzett" védekezés nélküli szex után újra teherbe esett. Állítólag sok esetben van peteérés szoptatás alatt, úgy hogy ráadásul nincs mensi sem.De a hivatalos vélemény szerint addig nincs menses, míg szoptat egy nő.Reméljük ezen részével majd Te is így leszel....

2009. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én 10 és fél hónapja szültem és még enm jött meg. még szoptatok.
2009. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,és még várom a további tapasztalataitokat!
2009. júl. 2. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Jővő hétem lesz 4 hónapos a lányom, csak anyatejes, és ezen héten jött meg először.

Nem bántam volna, ha nem jön meg még jó pár hónapig, de ez van.

2009. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


13hónapos lesz a kisfiam, egy éves kora előtt 2 héttel jött meg, mert mostanság már nem szopik olyan intenzíven, de azért még cicizik!

Adri

2009. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt mikor megjött az első mensim, utána két hónappal a következő, azóta rendszeres. Vagyis már nem, mert ismét kismama vagyok, 18 hetes.
2009. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos koráig szoptattam a fiamat, ezen idő alatt egyszer sem menstruáltam. A szopi utolsó napját követő 45. napon jött meg elöször!!
2009. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!