Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hány nap múlva...

Szerintetek hány nap múlva múlik el neki és ez tényleg hatásosabb, mint a szemcsepp?

Figyelt kérdés
3hónapos babámnak 2hétig használtam orvos által felírt szemcseppet,mert könnyezik és csippás az egyik szeme..De sajnos nem múlt el neki..Hétfő óta védönő tanácsára kamillateával törölgetem neki
2017. márc. 8. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha visszavinnéd a dokihoz? Én már 1 hét után visszavittem volna.
2017. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
el kell vinni, mert lehet hogy a könnycsatorna eltömődött és akkor ki kell masszíroztatni vagy mosatni..a kamillás törölgetés csak kiegészítő kezelés az antibiotikumos szemcsepp mellett, arra jó hogy tisztán tartsd a szemet vele.
2017. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyan törlöd? Mármint milyen irányban. Erre aadot tanácsot a védőnő?
2017. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A kamillát el kellene gyorsan felejteni a szemre mert nemhogy nem használ hanem árt. Vidd vissza a dokihoz, a szemmel nem szabad játszani
2017. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is az első szemcsepp nem használt (a hagyományos Brulamicin vagy Tobrex), ezután kaptunk speckó gyógyszertárit, ami valami vörös festékes cucc, szépen befestette a babám szemét, de pár nap után rendeződött és elmúlt. Szerintem is vidd vissza, kamillát felejtsd el, ne játssz a szemével
2017. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a doki jobban tudja mit, miert, mikor kell hasznalni....


csak annyit , hogy az en babamnak is egy honapig csipasodott az egyik szeme , ahogy haza hoztuk a korhazbol szuletese utan. En iridium baby steril kendovel torolgettem neki tobbszor is egy nap , amikor csak lattam hogy kezd becsipasodni. mindig kivulrol befele , azaz a fuletol az orra fele , es csak egyszer egy kendovel mindig hajtogattam . Aztan ha meg kellet torolni akar egy fel oraval kesobb mar masikat hasznaltam . Nagyon kell vigyazni a higieniara. Ezen felul a szeme aljat masziroztam egy picit. nem tudom hogy ennek volt e hatasa de vegul elmult.

A steril kendon kivul meg gyoszertarban veheto steril vizzel is torolgettem neha csak ugy. Direct picibabaknak keszitett steril viz, szem , orr, ful tisztitasara , muanyag ampullakban.


de inkabb a doki mondja meg

2017. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,voltunk doktor bácsinál és azt mondta 4hónapos korig nem baj,napi 2x kamillával töröljem
2017. márc. 10. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!