Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37-38 fokos fürdöviz lehet...

37-38 fokos fürdöviz lehet forró a babának?

Figyelt kérdés
Ennyire sikerült a fürdöviz,de mikor beletettem nagyon sirt. Túl meleg volt? De a babáknak ilyen meleg viz kell nem?
2010. máj. 10. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
32-37 fok között jó nekik, az én lányom is azt szereti ha inkább 35 alatt van a víz hómérséklete
2010. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam a főzővizet szereti.:)43-44 fokos vízben fürdik,ha kevesebb a hőfok sírás van.Szerintem ez is a szoktatástól függ,milyen hőfokot szeret.Elvileg a 37 fok körüli víz jó a babáknak.
2010. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első napokban általában sírnak a babák fürdés alatt, ha még újszülött, meg kell szokniuk. De ha már pár hetes, és még mindig sír, próbáld ki hűvösebb vízzel! Az én kislányom 36-37 fokos vízben folyamatosan bömbölt. 8 hetes koráig sírt minden fürdésnél, és egyszer véletlenül 32 fokos vizet csináltam, na akkor először csend volt. Persze azóta melegebb vízben fürdetem. Babája válogatja, mi jó nekik.
2010. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A "szabályos" 36-37 fok.

A 38 lehetett neki túl meleg.

2010. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a hűvösebbet szereti inkább. Sosem sírt fürdetésnél. Én sem bírom a meleg vizet
2010. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem próbálkozz kicsit alacsonyabb hőmérséklettel, ha az nem válik be, akkor magasabbal. Hamar lemérheted a sikert a sírás mértékével. Nálunk például a magasabb hőfok vált be, kisfiam a melegebb vízben abbahagyta a sírást és elkezdett vigyorogni. :))

2010. máj. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg azt is ki lehet próbálni, sírás ellen, hogy teszel a feneke alá valami kis kendőt, textilt. Így jobban biztonságban érzi magát. 2 hetes kora után így fürdettük, azóta imádja a fürdést. Sima, 25 éves kis kádunk van :D Persze a kendő lassan elmaradt alóla, már 7 hónapos :)
2010. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap 35 fokos volt a viz,mégis sirt. De arra gondolok,hogy a múltkor be akarta kapni a habot de félrenyelt és köhögött,sirt. Lehet,hogy még emlékszik rá :) Eddig nem volt ilyen gond,szeretett fürödni,35-36 fokos vizzel nincs baja. Szerintem megilyedt a múltkori viznyelés miatt. 10 hós.
2010. máj. 12. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!