Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babanal kövessem a...

Anyatejes babanal kövessem a harom orankenti etetest vagy igenye szerint szoptassak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igény szerint csináltam. Nem hiszem, hogy minden baba pont 3 óránként éhezik meg.
2017. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
7 hónaposom sem eszik 3 óránként. Van, hogy 1,5 óra múlva kéri, de olyan is van, hogy simán 4 órát is kibír. Olyan baba is van, aki beáll magától 3 órára. Szerintem add neki, ahogy kéri.
2017. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nalunk is van hogy tobbet is kibir de van h kevesebbet. Igy nehez. Na meg a hasfajas sem segiti a dolgunkat mert cicin legalabb megnyugszik ugy ahogy.
2017. márc. 15. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Kínáld akkor, amikor kéri. Az igény szerinti szoptatás a jó.


4 hónapos kislányom is van, mikor 2 óránként, vagy 3 óránként eszik. Teljesen változó. A tej erőssége sem mindig ugyanolyan, és lehet előbb megéhezik, vagy megszomjazik.

2017. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy kiegyensúlyozott babát szeretnél akkor igény szerint szoptatod!Nem várod meg míg ordít ha éhes és lesed az órát hogy még nem ehet csak egy óra múlva...stb.Nem is értem azokat az anyákat akik órára szoptatnak!:/
2017. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell 3 órán ként, de két szopi között legyen legalább 2 óra pihenés. Ha csak nyugtalan, akkor ne szoptasd, mert később is csak a cicin nyugszik meg. Egy kis nyugtalanság, vagy sírás nem árt a babának. De ha a hasa fáj, és még szoptatod, akkor jobban fog fájni a hasa is.
2017. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es ha elmentek valahova hogyan oldjatok a szoptatast? Bocsi de uj anyuka vagyok :D
2017. márc. 15. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha jol lakik, 2-3 orankent ehezik meg. Ha surubben eszik akkor nem lakott jol..ilyen egyszeru...
2017. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az első 3-4 hónapban igény szerint szoptattam. aztán elkezdett kialakulni valami napirend féle, és akkor 3 óránkéntira vettem a szoptatást se..ebben a korban már másként is meg lehet őket nyugtatni, nem csak cicivel..az első pár hétben semmi más nem nyújt nekik vígaszt, akkor nem is vontam meg tőlük
2017. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én emiatt 2-3 hónapos koráig nem mentem el olyan helyre ahol nem szívesen szoptatnék...4-5 hónapos korától meg úgy időzítettem hogy étkezések közé essen...sírni hagyás nélkül, de a józan ész határán belül is lehet kordában tartani egy 4-5 hónapost már, anélkül hogy óránként cicire tennéd minden nyekkenésért
2017. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!