Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cukros kamilla teát, hogy...

A cukros kamilla teát, hogy készítjük el? 3hónapos a baba. (Mennyi víz, kamilla, cukor? ) Mennyit adunk belőle?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Cukros kamilla hashajtónak, éhgyomorra:

2 dl víz, épp csak halványsárga legen, pl. 8 virág, vagy pár másodpercig lógatott filter, teáskanál cukor. Jó cuppanós édes legyen ha megkóstolod! Melegen(jó langyos) adjuk reggel éhgyomorra.

Ha csak úgy iszizni kell, akkor cukor nélkül halványra. A KAMILLA maga is édes, cukorral már émelygős. A felnőttnek tompa már az ízérzékelése, azért bírja meginni cukorral. de ha leszoksz a cukorról, akkor te is érzed, mennyire émelyít édesítve. Magában finom.

2010. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért szeretnél neki kamilla teát adni? az egy gyógyhatású tea, van vmi próblémája a babának?
2010. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, 3.napja nem kakilt és nem szeretnék neki gyógyszert adni.
2010. máj. 11. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bele cukor úgy is hat.
2010. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kell a cukor. Tea után fél óráig ne egyen!
2010. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Anyatejes baba egy hétig lehet kaki nélkül.
2010. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ízesíteni akarod neki a teát,akkor inkább nyírfa cukorral ízesítsd, mert az egészségesebb a babának, mint a sima kristálycukor, vagy kockacukor. Nem kell 500 g-os kiszerelést venned, elég az a pici tasakos is, amit vendéglátó egységekben adnak. Én tea boltban vettem, a kicsi zacsis 25 Ft/db, az 500 g-os azt hiszem 500-600 Ft. A kicsiből vettem pár db-ot, az is sokáig elég neki.
2010. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!