Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának milyen bébitaxi...

1 éves babának milyen bébitaxit ajánlanátok? Legyen rajta keret és szülőkar vagy jobb a sima?

Figyelt kérdés
Nem babakocsi helyett akarnám használni, inkább ő menjen vele egyedül. Olyan lenne a legjobb, ami járássegítő is, mert mostanában folyton tologatja a székeket a házban :)
2017. márc. 29. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt, nagyon szerette: [link]

Nem hiányzott nekem sem keret, sem szülőkar. Tolni is szerette, ment is vele nagyon sokat, meg pakolászott bele az ülés alá. Volt, hogy szinte csak ezzel játszott hetekig.

2017. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Annyival kiegészíteném, hogy akkor fogja tolni, ha viszonylag biztosan jár, mert elgurul, nem tud rátámaszkodni, mint a székre. Én fiam is széket tolt. :)
2017. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van , most mar 2 évesen úgy megy vele mint a meszes. Ő is egy évesen kapta ki van használva rendesen. 😉 A csomagtartóban hazahordtuk a világ összes kavicsát. Jó móka volt. 😂
2017. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen 2 is. De minddel elesett mert még nem.járt biztosan én ilyen jarássegitőt vagy mit vettem neki. Tudod amit tolhat de nem gyorsul be meg nem borul fel vele olyan mint egy jarókeret az öregeknek.

Utálja a babakocsit én meg nem birok 30 percig hajolni mert 32 hetes vagyok úgyhogy én ezt megvetten neki nagyon szereti és toszigálja az udvaron. Tud vele fordulni igy nem kúszik a betonon hanem ezzel megy. Mindjárt linkelek egy képet neked.

2017. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem megtudod nézni

2017. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Na nekem nem hozta be az elsőt linkeltem egy másikat.

Imadja nyomkodni mert zenél dobálja a kockákat bele meg együtt mennek a kutyával az udvaron vele. Igy már valahogy úgy látom nála ösztözni a járásra mert mióta megvan megtett magától is kinn az udvaron 2 lépést. Benn meg még kapaszkodik.

2017. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába keresem nem találom, tescoban vettük, zöld dínós. Nincs rajta keret, szülőkar se, csak olyan kar, amit ő tud használni. 1 évesen kapta ő is és imádja azóta is, most másfél éves. Zenéltette eleinte inkább, járássegítőként ő nem használta, de olyan kb 14 hónaposan elkezdte, hogy folyamatosan húzza-tolja, ő ekkor kezdett stabilan járni. 15 hónaposan kezdett haladni vele előre is, hátra valamivel korábban is ment. Szóval nálunk ki lett használva rendesen.
2017. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló van nekünk:

[link]

Első szülinapra kapta. Nem akartam triciklit venni, ezt a szülőkaros micsodát én amúgy sem nagyon pártolom, nekem nem jön be, már a nagyobbnál sem láttam értelmét, hogy vegyek.

Ez nekünk nagyon jó, leér a lába, de jó széles, tehát nem csak az ágyékán ül, az ülése felnyitható, abba imád pakolászni, és a háttámlájába kapaszkodva már akkor is lépegetett vele, amikor egyedül még nem mert nekiindulni. Mondjuk én a járássegítőért sem vagyok odáig, de pont amikor megkapta, előtte tette meg az első önálló lépését, szóval enélkül is tudott járni, és két hét alatt már bele is jött a járásba, de ezt is szívesen tologatta, illetve tologatja most is.


Nem akartam olyat venni, amin keret van, ügyesen le tud mászni, ha akar, és úgyse mi toljuk, hanem ő megy vele olyan gyorsan, ahogy tud, és az nem valami nagy sebesség.

A szülőkaros triciklire azért kell, mert azt a szülő tolja, a maga tempójában.

2017. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!