Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszer van, máskor nincs,...

Egyszer van, máskor nincs, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy 9 hónapos kisfiam heregolyói nincsenek legtöbbször a zacskóban.Eddig is "vándoroltak", de egy pár hete akárhányszor pelenkázom sosincsenek a zacskóban, viszont fürdéskor leszállnak.Ma felhívtam a védőnőt azt mondta 1 éves korig normális, hogy egyszer itt, máskor ott vannak.Bár jeleztem neki, hogy mostanában inkább nincsenek a zacskóban.


Mégis kicsit aggódom, hogy minden rendben van-e vele.


Kisfiús anyukák mi a véleményetek, tapasztalatotok?


Köszönöm



2017. márc. 30. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hőmérséklet.
2017. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is hol fenn van hol lenn.

De én úgy tudom hogyha a férfiak köhögnek akkor is felugrik.

2017. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ugorhat fel,utolsó..mivel a herék a zacskóban rögzítve vannak. Nálunk 13 hónaposan műtötték a kicsit, nem jó sokáig várni, mert elhalhat, később elrákosodhat a heregolyó. (védőnő)
2017. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt ne a védönövel beszéld meg, hanem a gyerekorvossal, mert ez nem feltétlen jó dolog, és ha nem rendezödik, akkor müteni kell, ha nem akarsz nagyobb bajt a gyereknek.
2017. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A védőnőnek ehez köze nincs. Gyerek urológust keress.
2017. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért azt nem mondanám hogy a védőnőnek nincs köze hozzá, mert csak ő követi nyomon a gyermek fejlődését, meg azért találkozott már néhány gyermekkel a munkája során.Természetesen jelezni fogom a gyerekorvosnak is és mivel korababa sok dokinál megfordulunk, sőt már túl van a kicsi egy kétoldali lágyéksérv műtéten.
2017. márc. 30. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A neve ingahere. Így rákereshetsz.
2017. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!