Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami aranyos ötlet születesn...

Valami aranyos ötlet születesnapra?!

Figyelt kérdés
Hat hetes lanyommal hogy lephetnem meg apat szuletesnapjara? Tudom picike meg csak vlmi aranxos ötletet varok hogyan köszöntsük fel :)
2017. ápr. 1. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Lányodtol talplenyomatos kép v gipsz.


Poénos es felenthetetlen ha ugyanez az autóján fogadja munkába induláskor vagy reggel a tükrön boldog szulinap felirattal


Te meg estére szexi cuccban

2017. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A baj hogy ezt a lenyomatot keszitettuk nagyszuloknek mar. :(

Viszont a szexi cucc meglesz mert akk telik le a hat het :D

2017. ápr. 1. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit mas helyzet volt, de apum anno anyut igy lepte meg anyaknapjara, hogy az akkor par hetes noverem kezebe (vagy hona ala, nem tudom) beleadott egy csokit, es ugy fekudt a kisagyban :)
2017. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Én ezt mindenképp meg fogom játszani :)

Hat hetesen is mocorog már annyira, hogy szerintem meg lehet csinálni!

Lehet mondjuk hogy egész nap egy pokróccal kell a vásznon feküdnie, hogy azért puha legyen neki a "talaj", de ötletnek remélem jó :)

Maximum alapból alakzatba nyomod ki a festéket, hogy ha kevés is a mozgás rajta, akkor is dekoratív lesz..

2017. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Negyes-ez ugy van hogy temperat nyomok a vaszonra es ra foliat? De akkor eleve mar elvaltozik nem?

Bar otletes. Tetszik :) meg kitalalom.

csak hogy nem e lenne hideg a kicsi testenek.

2017. ápr. 1. 20:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én egy fehér bodyra írtam rá, hogy boldog szülinapot, apa! Ebben volt, mikor hazaért, nagyon tetszett neki :)
2017. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező,

Igen, vászon (vagy más alap), tempera vagy akril festék (az nem fakul ki ha megszárad) és fóliával körbe.

Én ha csinálnám, szerintem plédet terítenék rá. A súly azon is átmegy a felületre. Maga a pléd meg szerintem nem nyomja el a gömböcskéket annyira. Szerintem.. :D

2017. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A polo is aranyos csak a baj h kisvarosban lakunk itt jemtudom itt hol csinalnak meg :( pedig tetszik.


Na agyalok ezen a vaszon dolgon is. :)

2017. ápr. 1. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én magam csináltam, textilfilccel :) de az alkoholos filc is megfogja ;)
2017. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ó. Koszonom :) akkor megcsinalom enis.

Es csak annyir irtal ra hogy boldog szuletesnapot apa?!

Nagyon edes

2017. ápr. 1. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!